Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak dostępnej sieci Lte


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak dostępnej sieci Lte

Problemem z brakiem sieci LTE zgłaszałam 18.10.2018r w odpowiedzi dostałam wiadomości że w mojej lokalizacji działa wzmacniacz który zakłóca sygnał. Telefon działa w LTE budynek stoi 60 lat, telefon mam 1,5 rok do dnia 17.10.2018 wszystko było w porządku. Kiedy wychodzę z klatki od chorej mamy sygnał jest sieć działa mogę dzwonić wchodzę do klatki BRAK DOSTEPNEJ SIECI. Zgłosiła do was sprawę 19.10.2018r dostałam informacje o wzmacniaczu który w mojej lokalizacji zagłusza sygnał i Orange na tym pracuje dzisiaj ponownie zgłosiła sprawę dostałam odpowiedź że nic takiego nie było. Lokalizacja osiedle Kalinowe ulica Świętej Rodzinny miasto Kraków. Po 11 latach przekonałam się co znaczy mieć problem z Orange traktuje cię ludzi jak zło konieczne byleby kasa się zgadzała resztę macie głęboko. Pytam się komu i ile razy mam zgłaszać problem ? Wobec ignorancji  będę zmuszona zgłosić sprawę do rzecznika praw konsumenta. 

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak dostępnej sieci Lte

Internet mobilny ma charakter zmienny. Poza zgłoszeniami technicznymi złóż na BOK http://orange.pl/kontakt złóż reklamację - wtedy zostanie to dokładniej przeanalizowane.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak dostępnej sieci Lte

Brak dostępnej sieci całe szczęście że internet mam u innego operatora. Chodzi o brak możliwości wykonania połączenia jak jestem u mamy chorej. Jest to poniżej krytyki zgłaszałam już 18.10 2018 problem. Dziś rano około godz 10 tej na chwilę był zasięg sieci 4G w mieszkaniu. W tej chwili już nie ma komunikat Brak dostępnych sieci przy wyszukiwaniu recznym.Z tego wynika że nie szanuje się klientów i tylko zbywacie po 11 latach bycia z Orange zdobywam takie nie miłe doświadczenie gdzie zawsze byłam z waszych usług zadowolona. Jest to dla mnie bardzo przykre.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Brak dostępnej sieci Lte

@Mag32, ponownie zgłosiłaś sprawę i dostałaś odpowiedź, że nic takiego nie było, ale czego nie było ?? 

 

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak dostępnej sieci Lte

Jak zgłaszałam sprawę braku dostępnej sieci w mieszkaniu moje mamy 18.10.2018 powiedziano mi że w mojej lokalizacji jest jakiś wzmacniacz który powoduje problemy z siecią. Jest sprawą zgłoszona do ustalenia tego rzekomego wzmacniacza to może potrwać do dwóch tygodni. Wczoraj pytam co jest z tą sprawą a w odpowiedzi dostaję że żadnego zakłócenia nie ma i nie było.To kto tu robi z kogoś wariata. Jestem u mamy i mam Brak dostępnej sieci wyjdę przed klatkę mam sieć mogę dzwonić.Czyli powinnam mamę przenieś przed klatkę żeby ktokolwiek miał że mną kontakt. Biorąc pod uwagę dzisiejszą technologię. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Brak dostępnej sieci Lte

@Mag32, skłaniał bym się za pierwszą odpowiedzią, tym bardziej, że zasięg raz się pojawia, a raz znika. Złóż reklamację ponownie z dokładną lokalizacją i prośba o monitoring sprawy. Powołaj się na pierwszą odpowiedź konsultanta z dnia ... 

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Brak dostępnej sieci Lte

Coś zakłóca sygnał. Urządzenie zakłócające może być raz włączone raz wyłączone. i Nie denerwuj się że "Orange traktuje cię ludzi jak zło konieczne". Jest to trudny problem do namierzenia. Złóż oficjalną reklamację np. na piśmie w Salonie. Rozumiem, że problem dla Ciebie jest ważny, a nawet bardzo, ale z nerwami mniej załatwisz niż na spokojnie.
Przed wejściem do klatki zmień tryb z LTE na 2g w ustawieniach telefonu, przełóż kartę do innego aparatu, potestuj w jakich godzinach to się dzieje. Jeśli masz możliwość sprawdź czy tak samo dzieje się na innym numerze Orange.