Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak 1TB za 300zł zwrot środków

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 24
  • 0

Brak 1TB za 300zł zwrot środków

cześć,

dzisiaj wpłaciłem 300zł na swoją kartę i jak zawsze chciałem aktywować pakiet 1TB za 300zł i dostaję informację że usługa nie jest już aktywna, jestem zasmucony bo to był mój jedyny internet od kliku lat i z tego co czytałem miało to pozostać dla starych klientów - no ale jednak nie.

Czy orange ma coś podobnego? nie interesują mnie rozmowy, smsy tylko duża paczka GB? czy czas szukać innego operatora?

I jak mogę odzyskać wpłacone 300zł?

 

Dziękuję

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Brak 1TB za 300zł zwrot środków

@zuku jak wyzej wspomniano jest nowa wersja tego pakietu i kosztuje ona 360pln. Dodatkowo aktywując go przez aplikację Mój Orange operator podwaja internet, więc można mieć w tej cenie 2 tb.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Brak 1TB za 300zł zwrot środków

Pakiet jest jednorazowy i dostępny na dzień dzisiejszy za 360zł. 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2053
  • 11590
  • 52

Brak 1TB za 300zł zwrot środków

@zuku  w aplikacji są pakiety tylko internet, więc wykupują systematycznie i bonusy też zbierz GB, trochę tych GB będzie i w skali roku, pewnie 1TB.

Co do odzyskania kasy, to przenosisz numer i podajesz nr konta na swoje środki, zgodnie z ustawą operator musi ci kasę zwrócić 😎


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 24
  • 0

Brak 1TB za 300zł zwrot środków

Gdzie mogę poczytać jak to włączyć ?

 

@IreneuszCD wiesz ile otrzymałem GB za wpłacenie 300zł? Przeogromne 182GB danych, więc jeśli miałbym z takich doładowań uzbierać 1TB musiałbym z 1500zl wydać.

 

To znaczy co nie mam prawa do swoich środków jak tylko przejście do innego operatora?

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Brak 1TB za 300zł zwrot środków

@zuku , w załączniku przesyłam Regulamin. 

Proszę zapoznaj się z nim. 

Pakiet znajdziesz także w Mój Orange. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Brak 1TB za 300zł zwrot środków

@zuku jak wyzej wspomniano jest nowa wersja tego pakietu i kosztuje ona 360pln. Dodatkowo aktywując go przez aplikację Mój Orange operator podwaja internet, więc można mieć w tej cenie 2 tb.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 24
  • 0

Brak 1TB za 300zł zwrot środków

dzięki tak właśnie zrobiłem mam 2TB, jak ja to wyczerpię w rok to nie wiem 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Brak 1TB za 300zł zwrot środków

czyli będąc starym kartowiczem i majac pakiet 1tb za 300zł bez mms w moj orange to on sie juz nie wlaczy? jeszcze jakis miesiac temu mialem mozliwosc aktywowANIA ZA 300ZŁ 1tb bez mms teraz nw bo nie sprawdzalem ale z tg co pamietam tylko nowi mieli nie miec dostepu do niego osobom ktorzy mieli wczesniej aktywowana karte mieli miec dalej mozliwosc . bezsens 60zl wiecej wydawac za mmsy ktore w zyciu do niczego w dzisiejszych czasach sa nie potrzebne .mms'em przesle sie marnej jakosci zdj teraz liczy sie tylko internet majac gb mozna przeslac porzadne zdjecie.Powinniscie orange zlikwidowac wgl mmsy a nie zebysmy doplacali do pakietu ktory zawiera mmsy ktore zupelnie w dzisiejszych czasach nie sa potrzebne cofacie sie technicznie. to moze lepiej nie wprowADzac 5G wylaczyc lte i zostac na 3g? i wtedy sobie mmsy bedziemy wysylac


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 24
  • 0

Brak 1TB za 300zł zwrot środków

też czytałem że 1tb za 300zł ma pozostać dla starych użytkowników, jeszcze kilka miesięcy temu było tak że nowi nie mogli z niego korzystać a ja go ciągle aktywowałem, no niestety wszędzie podwyżki i pogoń za kasą i musimy płacić, ale z racji promocji 2x ja jestem zadowolony bo za 360zł mam 2TB danych.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Brak 1TB za 300zł zwrot środków

@Emill1 @zuku jak się okazało, orange na początku listopada 2022 po cichu zmieniło regulamin pakietu nolimit bez mmsów. Obecnie można aktywować tylko jednorazówkę na 31 dni

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Wszystko-bez-limitu-czy-s%C4%85-jeszcze-mo%C5%BCliwe-do-uruc...