Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak środków


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Brak środków

Temat przeniesiony z Telefony i tablety do odpowiedniego działu + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Doladowałam dzisiaj konto za 30 zł. Po jakiejś minucie, gdy włączyłam dane komórkowe, zaczęły mi przychodzić SMS, w których napisane było, że nie mam już środków na koncie. Następnie pokazało mi się że mam bonus 15GB internetu, mimo że wcale tego nie chciałam. Dlaczego tak się dzieje? Czy mogę coś zrobić aby odzyskać te środki?

11 ODPOW. 11

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Brak środków

Wyłącz i włącz telefon ponownie by ponownie zalogował się do sieci. Kolejne pytanie bo nie mamy do końca odpowiedzi na nie - czy dostałaś sms z potwierdzeniem doładowania. Myślę że pierwsze moje zdanie powinno rozwiązać problem. Warto po doładowaniu chwilę zawsze odczekać - kilka minut, poczekać na smsa z potwierdzeniem doładowania, i dopiero wówczas włączać przesył danych - to taka cenna "recepta" dl aużytkowników prepaid. 

ps. zawsze też można złożyć w razie "wypadku" reklamacje doładowania, często to pomaga, ale jeśli nie dostałaś smsa z potwierdzeniem aktywacji bonusowego Internetu to.......może być różnie. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Brak środków

@Amidziiii , nie masz czasem aktywnego pakietu? Sprawdź kod *124*# i zobacz ile masz na koncie. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak środków

Jeśli w momencie doładowania był włączony komórkowy internet, to złotówki mogły pójść na internet. Sprawdzić można na mój Orange lub na bok http://orange.pl/kontakt

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak środków

@Amidziiii 

 

Po prostu pieniądze z doładowania "zjadł "  Ci internet Emotikon: zakłopotany ( znam to z własnej autopsji )

A bonus dostałaś, bo teraz po każdym doładowaniu na kartę tak jest Emotikon: Mrugający ( ja tego szczęścia wtedy nie miałam )

https://www.orange.pl/view/orange-free-na-karte?_ga=2.251274566.1387193518.1554100372-1030587275.153...

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 57
  • 0

Brak środków

Bonus dostajesz za każde doładowanie w planie taryfowym Orange Free na kartę i on akurat nic nie kosztuje. Pojawia się on jednak do 24 godzin od momentu doładowania, zwykle do 15-30 minut, także z włączaniem danych komórkowych od razu po doładowaniu należy się wstrzymać, jeżeli nie posiada się żadnego pakietu. Szczęśliwy kot Najpewniej środki z doładowań zostały wykorzystane na połączenie z internetem, więc sprawdź swoje zużycie po zalogowaniu się i zobaczysz, ile telefon pobrał MB. Gdyby nie było żadnej takiej informacji, zawsze możesz skontaktować się przez czat lub infolinię, aby wyjaśnić sprawę. Szczęśliwy kot


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak środków

@karolkaro 

Bonusy za doładowania otrzymujemy w każdej taryfie na kartę 😉 Ja mam Orange One i 15GB bonusu wpadło za około pięć minut ( albo szybciej ) na moje konto 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak środków

Bonusy zależą od taryfy i sposobu doładowania. W Free na kartę i One są dla większości doładowań bez reklamacyjnych. Dodatkowo są promocje jak za doładowanie przez stronę www orange co można dostać i w Yes.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 57
  • 0

Brak środków

Nie, bonusy nie są przyznawane w każdej taryfie. (nie piszę tutaj o dodatkowych promocjach, jak GB za doładowanie przez stronę Orange czy apkę) Weź pod uwagę, że są inne taryfy, oprócz Free i One. 😉 Jasne, że zwykle bonus pojawia się szybko na koncie, ale należy mieć na uwadze to, że ma czas do 24 godzin na to i lepiej nie ryzykować wcześniejszym włączeniem danych komórkowych, dopóki nie pojawi się SMS z informacją o przyznanym bonusie. 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak środków

Przeciętna osoba nie odróżnia taryf i bonusów 🙂