Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus za rejestrację numeru na kartę

Highlighted

Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

Zarejestrowałem numer w salonie Orange w drugiej połowie września.

Teraz gdy wysyłam sms "Bonus" na 80028, otrzymuję sms zwrotny o treści "Witaj. Nie możemy włączyć bonusu. Sprawdź czy jesteś zarejestrowany. Pozdrawiamy, Orange."

O co chodzi?

5 ODPOW. 5
Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 26045
  • 15925
  • 1159

To oznacza, że zarejestrowałeś numer przed trwaniem promocji. Widocznie info zwrotne nie jest poprawne. Ale i tak nie łapiesz się na promocję.
Tu jest regulamin https://www.zarejestrujnumer.pl/Regulamin_Nowy_bonus_za_rejestracje_w_Orange.pdf
Konto usunięte

Nie dotyczy

@New-Boss poprzednia promocja trwała włącznie do 15 września, nowa trwa podajże od 14 października do 30 listopada. Zarejestrowałeś się więc w okresie gdy ów promocje były nieaktywne, więc.........szkoda, ale takie są realia. Pozdrawiamy :cathappy:

Highlighted

Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

Po takim potraktowaniu mam coraz większą ochotę przenieść nr tam gdzie promocje obejmują wszystkich klientów.

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@New-Boss rozumiem Twoją "złość", podobne odczucia miałem jak zarejestrowałem swój numer kilka dni przed wprowadzeniem pierwszej promocji, ale....coż zrobimy. Możesz na miesiąc przeskoczyć do konkurencji, tam skorzystać z Bonusu a póżniej wrócić do Orange. Jesli nie jesteś przywiązany do swojego numeru można go też zmienić na nowy. Pozdrawiam.

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 26045
  • 15925
  • 1159

Spróbuj złożyć zgłoszenie przez Mój Orange - a nóż widelec "ręcznie" dodadzą Ci bonus.