Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus za rejestrację numeru na kartę


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację numeru na kartę

Zarejestrowałem numer w salonie Orange w drugiej połowie września.

Teraz gdy wysyłam sms "Bonus" na 80028, otrzymuję sms zwrotny o treści "Witaj. Nie możemy włączyć bonusu. Sprawdź czy jesteś zarejestrowany. Pozdrawiamy, Orange."

 

O co chodzi?

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bonus za rejestrację numeru na kartę

To oznacza, że zarejestrowałeś numer przed trwaniem promocji. Widocznie info zwrotne nie jest poprawne. Ale i tak nie łapiesz się na promocję.
Tu jest regulamin https://www.zarejestrujnumer.pl/Regulamin_Nowy_bonus_za_rejestracje_w_Orange.pdf
Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację numeru na kartę

@New-Boss poprzednia promocja trwała włącznie do 15 września, nowa trwa podajże od 14 października do 30 listopada. Zarejestrowałeś się więc w okresie gdy ów promocje były nieaktywne, więc.........szkoda, ale takie są realia. Pozdrawiamy 🙂


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację numeru na kartę

Po takim potraktowaniu mam coraz większą ochotę przenieść nr tam gdzie promocje obejmują wszystkich klientów.

 

Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację numeru na kartę

@New-Boss rozumiem Twoją "złość", podobne odczucia miałem jak zarejestrowałem swój numer kilka dni przed wprowadzeniem pierwszej promocji, ale....coż zrobimy. Możesz na miesiąc przeskoczyć do konkurencji, tam skorzystać z Bonusu a póżniej wrócić do Orange. Jesli nie jesteś przywiązany do swojego numeru można go też zmienić na nowy. Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bonus za rejestrację numeru na kartę

Spróbuj złożyć zgłoszenie przez Mój Orange - a nóż widelec "ręcznie" dodadzą Ci bonus.