Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus za rejestrację numeru, jak wykorzystać?

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację numeru, jak wykorzystać?

Witam
Wysłałem sms o tereści Bonus, a to się wykorzystuje przez transfer danych czy 4G ?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Bonus za rejestrację numeru, jak wykorzystać?

Bonus internetowy wykorzystujesz po LTE/3G/2G, w rozumieniu dostępności "internet" dostępny przez transfer danych...Wszystko zależy jaki masz zasięg. Faktem jest że w regulaminie nie ma scisłego odniesienia, w jakiej formie internet do wykorzystania w ramach bonusu jest udostępniany. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację numeru, jak wykorzystać?

@DedolekWpisz sobie zapytanie i dostaniesz, odpowiedz, a nie będziemy każdemu odpowiadać indywidualnie.

Przechwytywanie.PNG


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację numeru, jak wykorzystać?

Ale szukałem i nic niemogłem znaleźć

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Bonus za rejestrację numeru, jak wykorzystać?

Bonus internetowy wykorzystujesz po LTE/3G/2G, w rozumieniu dostępności "internet" dostępny przez transfer danych...Wszystko zależy jaki masz zasięg. Faktem jest że w regulaminie nie ma scisłego odniesienia, w jakiej formie internet do wykorzystania w ramach bonusu jest udostępniany. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bonus za rejestrację numeru, jak wykorzystać?

Ja sprecyzuję, że wszystkie techhnologie transmisji danych dostępne w ofertach na kartę. Stara (CDMA) nie jest tam dostępna.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Bonus za rejestrację numeru, jak wykorzystać?

@Piotrekk85, dziękuję za uzupełniający i sprostowujący wpis. Tak, nie zasugerowałem że nie wszystkie karty, w większości starego typu, nie obsługują wszystkich standardów transmisji danych.

 

@edit: @Dedolek, czy nasze wyjaśnienia są dla Ciebie wyczerpujące? Jeśli tak, proszę oznacz post który jest dla Ciebie satysfakcjonujący jako "rozwiązanie", co pozwoli nam weryfikację rozwiązań i ułatwienie w przyszłości ich wyszukiwania. Pozdrawiam.