Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus za rejestrację nowej karty po 01/02

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 19
  • 0

Bonus za rejestrację nowej karty po 01/02

Cześć.

Mam jeszcze dwie nowe karty SIM (Taryfa OFnK) z datą ważności do końca br. Jeśli je zarejestruję w lutym (nie dzisiaj) poprzez SMS, nadal będę uprawniony do odbioru bonusu (1000 zł + 100 Gb na 30 dni)? Tak by wynikało z regulaminu „Nowy bonus za rejestrację numeru w Orange” obowiązuje od 1 stycznia do 28 lutego 2017r. Nie ma w nim słowa, że muszę się zarejestrować do 01/02. 

Punkt 6, podpunkt b) mówi:

Do Bonusu są uprawnieni: Abonenci, którzy aktywowali nową kartę SIM po wejściu w życie niniejszego regulaminu i dokonali rejestracji w trakcie trwania promocji;

Jeśli dobrze rozumiem to czas trwania promocji jest do 28.lutego.

Czyli przykładowa sytuacja:

- rejestruję SMSem nową kartę SIM 28.lutego

- mam 60 dni od tej daty na włączenie bonusu

Czyli bonus mógłbym włączyć sobie dopiero pod koniec kwietnia? Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus za rejestrację nowej karty po 01/02

termin obowiązywania promocji oznacza termin, w którym numer należy zarejestrować.

Odebranie promocji jest oznaczone innym terminem - w regulaminie jest wyszczególnione, że bonus odebrać można w ciągu 60 dni od rejestracji.
Przy tym należy tylko pamiętać, że dzień rejestracji jest pierwszym dniem.

 

Podsumowując:

  • Numer należy zarejestrować do 28.02, aby móc skorzystać z bonusu
  • Bonus można ODEBRAĆ w ciągu 60 dni od rejestracji. Osoby rejestrujące 1.02 mają czas do 1.04, 2.02 do 2.04, a 28.02 do 28.04.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Bonus za rejestrację nowej karty po 01/02


Zagee napisał(-a):

Cześć.

Mam jeszcze dwie nowe karty SIM (Taryfa OFnK) z datą ważności do końca br. Jeśli je zarejestruję w lutym (nie dzisiaj) poprzez SMS, nadal będę uprawniony do odbioru bonusu (1000 zł + 100 Gb na 30 dni)? Tak by wynikało z regulaminu „Nowy bonus za rejestrację numeru w Orange” obowiązuje od 1 stycznia do 28 lutego 2017r. Nie ma w nim słowa, że muszę się zarejestrować do 01/02. 

Punkt 6, podpunkt b) mówi:

Do Bonusu są uprawnieni: Abonenci, którzy aktywowali nową kartę SIM po wejściu w życie niniejszego regulaminu i dokonali rejestracji w trakcie trwania promocji;

Jeśli dobrze rozumiem to czas trwania promocji jest do 28.lutego.

Czyli przykładowa sytuacja:

- rejestruję SMSem nową kartę SIM 28.lutego

- mam 60 dni od tej daty na włączenie bonusu

Czyli bonus mógłbym włączyć sobie dopiero pod koniec kwietnia? Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Pozdrawiam.


Tak wg regulaminów powinno to działać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bonus za rejestrację nowej karty po 01/02

Jakoś inaczej to rozumiem, smsa też musisz wysłać w trakcie trwania promocji czyli do 28.02.

Może ktoś z Orange wyprostuje.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 19
  • 0

Bonus za rejestrację nowej karty po 01/02

9. Bonus należy odebrać w ciągu 60 dni od rejestracji karty SIM poprzez wysłanie bezpłatnego SMSa o treści BONUS na numer 80028. Po upływie tego terminu nie można odebrać bonusu.

 

A co z tymi którzy zarejestrowali się zgodnie z ustawą dziś? Wg Ciebie mają tylko 28 dni na aktywację bonusu wbrew zapisom w regulaminie?

 

 Moim zdaniem data 28.lutego to data do której można "nabyć" możliwość skorzystania z bonusu, a skorzystać z niego do 60 dni od daty rejestracji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bonus za rejestrację nowej karty po 01/02

Wg mnie wszystkie czynności (w tym wysłanie smsa) musisz wykonać w trakcie trwania promocji.

Może się mylę. Zawsze zostaje też tryb reklamacyjny.

Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Bonus za rejestrację nowej karty po 01/02

Tak, potwierdzam 🙂

 

Jeśli zarejestrujesz numer do 28.02.2017 możesz skorzystać z promocji i otrzymać bonus za rejestrację.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus za rejestrację nowej karty po 01/02

termin obowiązywania promocji oznacza termin, w którym numer należy zarejestrować.

Odebranie promocji jest oznaczone innym terminem - w regulaminie jest wyszczególnione, że bonus odebrać można w ciągu 60 dni od rejestracji.
Przy tym należy tylko pamiętać, że dzień rejestracji jest pierwszym dniem.

 

Podsumowując:

  • Numer należy zarejestrować do 28.02, aby móc skorzystać z bonusu
  • Bonus można ODEBRAĆ w ciągu 60 dni od rejestracji. Osoby rejestrujące 1.02 mają czas do 1.04, 2.02 do 2.04, a 28.02 do 28.04.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 19
  • 0

Bonus za rejestrację nowej karty po 01/02

Dziękuję za odpowiedź, ale jednak chciałbym uściślić, która z odpowiedzi jest prawidłowa:

a) gdy zarejestruję kartę 28.lutego mam od tej daty nadal 60 dni na włączenie bonusu (czyli mogę go włączyć koło 27-28 kwietnia)?

b) gdy zarejestruję kartę 28.lutego muszę włączyć bonus tego samego dnia gdyż jest to ostatni dzień promocji

 

Edit: Ok, dziękuję Jarek, pisałem swojego posta w czasie gdy już odpowiedziałeś na moje wątpliwości. Pozdrawiam


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus za rejestrację nowej karty po 01/02


Zagee napisał(-a):

Dziękuję za odpowiedź, ale jednak chciałbym uściślić, która z odpowiedzi jest prawidłowa:

a) gdy zarejestruję kartę 28.lutego mam od tej daty nadal 60 dni na włączenie bonusu (czyli mogę go włączyć koło 27-28 kwietnia)?

b) gdy zarejestruję kartę 28.lutego muszę włączyć bonus tego samego dnia gdyż jest to ostatni dzień promocji


Pisałeś tego posta, gdy ja także to robiłem, więc na wszelki wypadek, odpowiem ponownie 🙂 Rejestrując 28 lutego, masz czas na odebranie bonusu do 29.04 🙂

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 19
  • 0

Bonus za rejestrację nowej karty po 01/02

@Jarek

Muszę na chwilę wrócić do Twojej wypowiedzi: nie pomyliłeś się przypadkiem w każdym ze swoich przykładów o jeden dzień? Najprościej i najszybciej zobaczyć to na tym konkretnym:

"Osoby rejestrujące 1.02 mają czas do 2.04"

Jak napisałeś data rejestracji to pierwszy dzień, czyli

1.02 - pierwszy dzień

28.02 - 28.dzień

1.03 - 29.dzień

31.03 - 59.dzień

1.04 - 60.dzień... a Ty napisałeś 2.04. i w pozostałych dwóch przykładach również podane przez Ciebie daty "końcowe" są 61.dniem od daty rejestracji, jeśli liczymy rejestrację jako dzień pierwszy. Możesz to potwierdzić?

Wiesz, ten jeden dzień może później wprowadzić niepotrzebne zamieszanie i reklamacje "a bo człowiek z Orange tak napisał na forum" 🙂