Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus za doładowanie a pakiet internetowy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Bonus za doładowanie a pakiet internetowy

Dostałem bonus po doładowaniu za 100zł i kupiłem pakiet rozmów i smsów bez limitu z internetem 15GB, a moje pytanie jest następujące. Dlaczego najpierw jest wykorzystywany pakiet bonusowy ważny przez 5 miesięcy, a nie podstawowy pakit 30-dniowy? Przecież w ten sposób 15GB pakiet zupełnie mi przepada. Nie można z tym nic zrobić?

7 ODPOW. 7

Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Bonus za doładowanie a pakiet internetowy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bonus za doładowanie a pakiet internetowy

Bo Orange pod koniec roku zmieniło regulaminy i teraz będzie zmieniać kolejność wg własnego "widzimisię" co pewien czas - oficjalnie "w trosce o klientów".

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Bonus za doładowanie a pakiet internetowy

Zapoznałem się z podanym wątkiem, niczego konkretnego się nie dowiedziałem, co by mi rozjaśniło sytuację.

Póki co, internet leci z pakietu ważnego jeszcze przez 144dni, a pakiet ważny jeszcze 20 dni stoi nieruszony.

Jeśli tak wygląda "troska o klientów" to słabo to wygląda.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bonus za doładowanie a pakiet internetowy

Pisz do zarządu Orange. Może ktoś na górze usłyszy. Bo z poziomu BOK raczej nie.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bonus za doładowanie a pakiet internetowy

Bo to nie o to chodzi, żeby każda prośba była spełniana. Tak samo jak po promocji Grunwald zlikwidowano łączenie RWK z bonusem to na forum chyba tylko @Jarek tu nam przedstawił info co i jak. Zmiany będą bo ktoś zawsze szuka poprawienia cyferek w excelu. Nikt nie wytłumaczył że zmiany były od października ubiegłego roku planowane. Że teraz Orange ma inną koncepcję na prepaida - teraz wszystkie regulaminy wewnętrzne mają być niejednoznaczne by móc "elastycznie" zarządzać zmianami bez potrzeby zmiany regulaminu. I to jest "jakieś" uzasadnienie. Czy prawnie poprawne, mam wątpliwości i pewnie za 10 lat jak każdy o tym zapomni może będzie jakaś kara UOKiKu. A może i nie.

Najgorsza jest niepewność.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 42
  • 0

Bonus za doładowanie a pakiet internetowy

 

Kolega podobnie wtopil, bo wziął elastyczny 50dni za 50zl. I przepadł mu ten pakiet bo szło z bonusu za doładowania. Zadzwonił kolega na bok by wyjaśnić sprawę, bo regulamin się nie zmienił, a kolejność bez informacji została zmieniona...

Bardzo miła pani powiedziała że zmiana została wprowadzona z myślą o klientach... 

Kolega przeszedł do innej sieci gdzie regulamin jest respektowany i gdzie jest jednoznaczny. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bonus za doładowanie a pakiet internetowy

Regulamin sęk w tym teraz się nie zmienił. Zmieniła kolejność.