Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bośnia i Hercegowina

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Bośnia i Hercegowina

Witam, nie mogę połączyć się z numerem w Orange Free na kartę osoby, która jest na terenie Bośni i Hercegowiny, w pozostałych krajach UE nie było żadnego kłopotu, gdy tylko osoba ta przekroczyła granicę Bośni i Hercegowiny utraciła całkowitą łączność telefoniczną i internetową, wyjątkiem były smsy, które ode mnie otrzymywała. Przedwczoraj przez moment tylko udało nam się porozmawiać i zaraz znów rozmowa została przerwana. Nic z tego nie rozumiem. Gdybyśmy oboje nie mieli roamingu, to jak mniemam, w pozostałych krajach też byśmy się nie połączyli, a tu problem pojawia się tylko w Bośni i Hercegowinie. To sprawa pilna, bo mam tam jutro lecieć i nie mam jak się z nią skontaktować.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Bośnia i Hercegowina

Na przyszłość zalecam sprawdzenie naszego poradnika roamingowego: https://www.orange.pl/poradnikroamingowy.phtml

Dla osób korzystających z numerów na kartę szczególnie sekcję "Jak dzwonić z zagranicy?".

 

jak dz.png

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3212
  • 7458
  • 136

Bośnia i Hercegowina

Bośnia nie jest w UE i nie leży w Strefie 1, tylko w strefie 2 i różnie mogą działać tam sieci komórkowe. Emotikon: Szczęśliwy

 

Jak sama widzisz raz się połączysz, a kolejny raz nic z tego nie wychodzi.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Bośnia i Hercegowina

Dziękuję za odpowiedź, wiem, że Bośnia nie leży w UE, Bośniacy ze swoich telefonów mogą do mnie dzwonić, a my z polskich nie, myślałam, że może jest na to jakoś sposób i że może robię coś nie tak nieświadomie, że nie mogę uzyskać połączenia


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Bośnia i Hercegowina

Na przyszłość zalecam sprawdzenie naszego poradnika roamingowego: https://www.orange.pl/poradnikroamingowy.phtml

Dla osób korzystających z numerów na kartę szczególnie sekcję "Jak dzwonić z zagranicy?".

 

jak dz.png