Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokowanie numeru prywatnego

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Blokowanie numeru prywatnego

@RadiusOwned  przecież standardowa aplikacja z Gogle Play (Telefon) ma opcję blokowania spamu i numerów z listy kontaktów, po co dodatkowa aplikacja...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Blokowanie numeru prywatnego

@Anonim  co racja, to racja całkiem o tym zapomniałem wspomnieć (może to ze względu że mam zainstalowaną "ośmiorniczkę" przyszła mi jako pierwsza na myśl 🤔).


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Blokowanie numeru prywatnego

@RadiusOwned wprawdzie pisałeś o tym w pierwszym poście ale dla porządku wrzucę to tutaj. W orange istnieje możliwość zablokowania połączeń anonimowych.

https://www.orange.pl/omnibook/blokada-polaczen-anonimowych-acr

na koncie w mój orange, wybieramy pakiety i usługi, a następnie Kontrola wydatków i tam szukamy blokady:

blokada.png

W aplikacji klikamy usługi, kontrola wydatków i blokada połączeń z numerów zastrzeżonych.

Jeśli nie działa jak powinna, złóż reklamację.

 

Update 18/05: aktywowalem te usługę na swoim koncie przez www. Nie otrzymałem żadnego SMS-a z potwierdzeniem jej uruchomienia, ale po 15 minutach była aktywna (sprawdziłem w aplikacji). Działa jak należy - dzwoniący słyszy komunikat ze abonent ma blokadę połączeń zastrzezonych (sprawdzone z różnych sieci).


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Blokowanie numeru prywatnego

@spiro  wszystko ładnie i pięknie lecz usługa ta dotyczy numerów zastrzeżonych, a z tego co zrozumiałem z wpisów kolegi @RadiusOwned  to chciał zablokować konkretny numer/numery prywatne.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Blokowanie numeru prywatnego

Cześć telefonów numer zastrzeżony wyświetla pod nazwą prywatny lub nieznany. Poza tym @RadiusOwned wyraźnie wspomniał o BPA co rozwija się do blokowanie połączeń anonimowych. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Blokowanie numeru prywatnego

To wszystko prawda że pisał o usłudze BPA, ale też wspomniał o blokowaniu konkretnego numeru prywatnego, a ja to rozumiem w ten sposób że konkretny numer to taki który się wyświetla z "cyferkami" a nie "zastrzeżony".