Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokowanie numeru na zwykłym telefonie

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Blokowanie numeru na zwykłym telefonie

Dzień dobry. Piszę, gdyż mam problem a może raczej nie ja lecz mój dziadek. Dziadek ma 85 lat, używa najprostszego telefonu do odbierania połączeń przychodzących. Od dłuższego czasu wydzwania do niego ktoś z żartami.i pisze głupie smsy. Oraz jakieś oferty Moje pytanie: Jak zablokować mogę czy On 4 numery telefonów, które wydzwaniają do niego a w jego telefonie nie ma opcji blokowania takich połączeń? Czy jest jakiś krótki kod ewentualnie gdzie pisać czy dzwonić by dziadkowi zablokowali dane numery przychodzące? Powtarzam, dziadek ma stary zwykły telefon gdzie nie ma możliwości w telefonie blokować.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Blokowanie numeru na zwykłym telefonie

U mnie w rodzinie był podobny przypadek. Z numeru, który był nagabywany wysłałem SMS-a z informacją, że nie życzę sobie tego typu połączeń/SMS-ów. Jeśli dowcipniś nie przestanie, zgłoszę sprawę organom ścigania. POMOGŁO!!! 😎

Po prostu gówniarzeria w czasach no-limit znalazła sobie nową zabawę... 😤

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Blokowanie numeru na zwykłym telefonie

@herro czasami niektóre telefony posiadają czarną listę. Nie piszesz, jaki to model telefonu, ale podajesz, że ma brak możliwości blokowania numerów. Takie blokady można zrobić tylko na telefonie. Można co najwyżej kodem zablokować połączenia z numerów zastrzeżonych.

Operator nie blokuje numerów.

Można jeszcze zgłosić na policję sprawę z uporczywym nękaniem i ukarać dowcipnisiów. Bez telefonu z Androidem, czy IOS, to nie bardzo się da wykonać taką blokadę.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Blokowanie numeru na zwykłym telefonie

@herro  niestety nie można zablokować inaczej jak przez czarną listę numerów na telefonie. @ketrasaArtur  dobrze pisze...podaj symbol telefonu

 Może ktoś na forum ma taki używany zupełnie niepotrzebny aparat i mógłby pożyczyć/ dać starszej osobie w potrzebie? Sam sprawdzę na strychu....


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Blokowanie numeru na zwykłym telefonie

U mnie w rodzinie był podobny przypadek. Z numeru, który był nagabywany wysłałem SMS-a z informacją, że nie życzę sobie tego typu połączeń/SMS-ów. Jeśli dowcipniś nie przestanie, zgłoszę sprawę organom ścigania. POMOGŁO!!! 😎

Po prostu gówniarzeria w czasach no-limit znalazła sobie nową zabawę... 😤


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Blokowanie numeru na zwykłym telefonie

@herro jaki dokładnie model telefonu używa twój dziadek?