Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

Nie rozumiem twojej wściekłości, że obok złożenia reklamacji, napisałem o tym na forum. Pewnie jesteś pracownikiem Orange a krytyka boli. No to gnaj do prokuratury z tym cytatem i dobranoc.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane


dolcevit napisał(-a):

Nie rozumiem twojej wściekłości, że obok złożenia reklamacji, napisałem o tym na forum. Pewnie jesteś pracownikiem Orange a krytyka boli. No to gnaj do prokuratury z tym cytatem i dobranoc.


Heh...dobre 🙂 Nie jestem pracownikiem, lecz zadowolonym klientem Orange (choć nie ukrywam, uwierz mi, sam niejednokrotnie miałem i mam z nimi przejścia) Wściekły również nie jestem 🙂 Do prokuratury biegać nie będę ponieważ nie tyczyło się to mojej osoby, poza tym mam tzw po młodzieżowemu "luźną gumę" na takie sparwy. A co do wylania frustracji dotyczacej Twojego problemu na forum "brawo" za odwagę. Zawsze trzeba walczyć o swoje 🙂 Powodzenia i mam nadzieję że wszystko ułoży się pozytywnie 🙂 Pozdro...

 

@edit: Ach, bym zapomniał...dodam tylko mimo tego że nie jestem na tym forum długo, przyznać muszę że zapoznając się z tematami tu załatwianymi, ta "paskudna" i "wstrętna" obsługa operatora, której zliczyć można tu dosłownie kilka osób (rozsypanych po salonach całej Polski) staje na rzęsach by nam (nam czytaj: Tobie i mnie) pomagać 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

@dolcevit: nie wnikam do czego wykorzystujesz karty sim. Ale nikt nie nagrywa Twoich rozmów. Są badane amplitudy fal radiowych, które mogą powodować niestabilność sieci. Jeśli jesteś prawnikiem, to powinieneś znać regulamin.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

Mam bardzo ciekawe informację, tylko nie o operatorze Orange. Jeden z Operatorów wpisał konkretną ilość SMS i ilość godzin dziennie do Regulaminu Świadczenia Usług, które są bezpieczne i nie naruszają Generowania Ruchu Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

Jak ktoś zakochany, to lepiej niech sobie kupi wraz ze swym obiektem miłości bramkę voip, podłączy jakiś stary telefon stacjonarny. U każdego operatora rozmowy w sieci są za darmo bez żadnych abonamentów (najwyżej za numer) - a jeśli jedna strona ma zewnętrzne IP to nawet i operatora żadnego nie trzeba. Wtedy to i 24 godziny na dobę można 7 dni w tygodniu - nie zablokuje nikt na pewno. I zdrowiej, bo bez smażenia mózgu wysoką częstotliwością.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

Na forach są opisywane sytuacje jak Orange dawał 1000zł Bonusu za przeniesienie, a rozmowy blokował już po wydaniu 300 zł Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

@Ron, masz jakiś konkret że ktoś został zablokowany za przekroczenie kwoty czy tylko powtarzasz niesprawdzone info z netu?

Niestety większość ludzi myśli, że jak coś za darmo to można łamać regulamin. Niestety oferty prepaid nie są dedykowane do masowego ruchu. Można wykupić odpowiednią ofertę i wykonywać masowe operacje.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

@Piotrekk85, ludzie na forach opisują temat - Telepolis. Co do ofert dedykowanych ci masz na myśli ?? Jedno wiem na pewno nie ma osoby, która zgłaszała blokadę, ale w abonamencie Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

Niestety na Telepolis jest sporo ludzi z Orange, ale nie od ofert b2b. Oferty prywatne nie są dedykowane do pracy/prowadzenia działalności gospodarczej na nich. Świadomi ludzie czytają co podpisują i akceptują. Cenniki takich ofert nie są na www, więc nie będę ich publikował. Jesteś zainteresowany, skontaktuj się z sprzedawcą ofert dla firm.

Zaraz ktoś napisze, że Orange złe i niedobre. A pomyśl sobie potem ile ludzi narzeka na przeciążenia stacji, zajętość sieci itp. coś za coś.

 

Jeśli dzwonisz bezpośrednio z komórki i prowadzisz normalne rozmowy (jest jakaś modulacja zarejestrowana), to nie masz co się obawiać blokad.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Blokady za sztuczny ruch, a usługi nielimitowane

@Piotrekk85, piszesz dziwne rzeczy. Oferta bez limitu daje możliwość korzystania z telefonu bez ograniczeń dzwonisz i piszesz SMSy ile chcesz i nie powinno być żadnej blokady.

To operator daje ofertę bez limitu w ofertach na kartę i abonamencie, dlatego nie rozumiem po co specjalnie brać abonament dla firm jak chcesz prowadzić prywatne rozmowy?

 

Jak już wspomniałem nikt nie zgłaszał blokady korzystając z abonamentu, a jedyne blokady widzę w ofertach na kartę Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 


Piotrekk85 napisał(-a):

Jeśli dzwonisz bezpośrednio z komórki i prowadzisz normalne rozmowy (jest jakaś modulacja zarejestrowana), to nie masz co się obawiać blokad.


O i tutaj się z Tobą zgodzę i masz rację Emotikon: Mrugający