Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada numeru przez orange


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Blokada numeru przez orange

nie wykonalem zadnego polaczenia, nie wyslalem zadnego sms a za przypadkowe polaczenie z internetem pobrano mi z konta 11groszy. mimo to siec orange dzis o godzinie 9.20 wyslala mi sms ze blokuje moj numer na podstawie zlamania tegulaminu art 18 paragraf 1.4 jak to?

 

ta blokade mozna zalozyc gdy:

Operator zastrzega sobie prawo do ograniczenia świadczenia usług telekomunikacyjnych lub rozwiązania Umowy w każdym czasie ze skutkiem natychmiastowym, bez odszkodowania oraz wcześniejszego uprzedzenia w razie: 1.4 innego rażącego naruszenia przez Abonenta postanowień Regulaminu lub warunków Umowy, w szczególności w przypadku generowania sztucznego ruchu telekomunikacyjnego (tj. ruchu niesłużącego wymianie informacji; ruchu którego wyłącznym celem jest uzyskiwanie pewnej puli połączeń telekomunikacyjnych); używania karty SIM w celu prowadzenia działalności gospodarczej polegającej na masowym wykonywaniu połączeń telefonicznych, tzw. rozwiązań ?call center"; używania karty SIM w systemach i urządzeniach służących do zautomatyzowanego przesyłania danych pomiarowych lub zdalnego sterowania, w tym w systemach monitoringu osób, budynków, pojazdów (tzw. rozwiązania telemetryczne) lub do generowania ruchu maszynowego (ruchu typu ?maszyna do maszyny" lub ?maszyna do Abonenta"); używania karty SIM do masowej dystrybucji SMS i/lub MMS, niebędącej standardową wymianą komunikatów np. rozsyłanie informacji handlowej; rozsyłania wiadomości SMS/MMS typu SPAM z numeru Abonenta; wykonywania połączeń, które są w dalszej kolejności przekierowywane za pomocą dowolnej technologii, a w szczególności w technologii POTS oraz transmisji danych VoIP (Voice over Internet Protocol); bądź w innych przypadkach udostępnienia usług .Operatora innym osobom w celu uzyskania korzyści majątkowych bez zgody Operatora.

 

co o tym myslicie. dla mnie orange to siec ktora oszukuje a potwierdza to sms o tresci ktorej nie zlamalem w nowej karcie doladowanej i zostawionej w celu polaczen w nastepnym czasie.

14 ODPOW. 14

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Blokada numeru przez orange

Oooo i mamy kolejny przypadek ? Nie było wykonywanych połączeń lub SMSów? Kiedy numer aktywowany w sieci ?? Potrzeba więcej informacji. Sprawdź billingi po zalogowaniu się do Mój Orange, w zakładce "Bieżące wykorzystanie" i daj znać czy są jakieś wysłane SMSy lub wykonane połączenia


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Blokada numeru przez orange

nie mam wgladu do bierzacego wykozystania. karte aktywowalem w piatek(karta zarejestrowana), dzis o 9.20 sms ze zgodnie z art 18 paragraf 1.4 moje rozmowy wychodzace zablokowane.

 

nie wykonalem zadnego polaczenia (brak bilingowaniu uniemozliwia potwierdzenie grafika, chyba specjalnie to wylaczaja by nie moc udowodnic), brak jakiego kolwiek sms i dowiedzialem sie na infolini ze 11 razy polaczyl sie z internetem co kosztowalo 11 gr (swoja droga nie wiem jak to mozliwe bo mialem wlaczone wi fi a wylaczona transmisje danych)

 

nie polecam sieci ktora blokuje karte artykulem oniedozwolonym dzwonieniu lub ruchu telekomunikacyjnym a nie bylo zadnego ruchu od aktywacji.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Blokada numeru przez orange


@orangowynapisał(-a)

(brak bilingowaniu uniemozliwia potwierdzenie grafika, chyba specjalnie to wylaczaja by nie moc udowodnic),

 


Tego nie rozumiem, najlepiej sprawdzić biling.

 

Co na infolinii powiedzieli z jakiego powodu blokada, z powodu SMSów czy połączeń ??


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Blokada numeru przez orange

@orangowy, jak nie dasz zrzutów ekranu z bilingu i nie przedstawisz więcej informacji, to uznam że jednak coś jest na rzeczy. Widać wyraźnie, że nie chcesz się tłumaczyć.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Blokada numeru przez orange

pokaz mi gdzie to mam zobaczyc


IMG_2336.PNG

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Blokada numeru przez orange

jesli mi nie pokazesz gdzie to mam sprawdzic uznam ze jest cos na rzeczy i jestes ich wtyka 😂 a powaznie to siec blokuje karty na podstawie art 18 a nie wykonane bylo zadne polaczenie. aktywowalem karte skroconym kodem i aktywowalo. jestem za granica. odpalilem karte, nikt nie dzwonil, nie odbieralem i nie wykonywalem polaczen i nie wysylalem lecz odebralem kilka sms w tym kilka od orange o rejestracji, o roamingu, o mozliwosci wyrazenia zgody i o stanie konta ze doladowane zostalo. jakim cudem zlamalem regulamin 18 paragraf 1.4 ktory mowi o ruchu telekomunikacyjnym ktorego nie bylo w moim przypadku. na czat pisza ze nie maja doswiadczenia i do odpowiedniego dzialu pisza wiadomosc na ktora obecnie czekam. tyle


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Blokada numeru przez orange

Biling po blokadzie można uzyskać tylko odpłatnie i na zlecenie pisemne.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Blokada numeru przez orange

skoro mam pewnosc braku wykonywania polaczen i sms to po co mi ten biling platny? orange ma gdzies swoich klientow


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Blokada numeru przez orange

To dowiedz się konkretnej przyczyny blokady.