Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9895
  • 85

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych

@kolortutaj podsyłam filmik z Youtube How to Add or Remove Blacklist Number Samsung Any Keypad Mobile | b110e, e1200, b310e, b313e, e1200y https://www.youtube.com/watch?v=BK3Gd7HYztA

@kolor  mozesz ten numer  tez zablokować w Orange na Orange czacie lub na infolinii *100 lub 510 100 100. Konsultant Orange powinien ten numer zablokować 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2059
  • 11621
  • 52

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych

@kolor niestety Orange nie blokuje takich numerów, musisz sam to filtrować 😉

Trzeba mieć na uwadze, że operatorzy zarabiają na tych firmach, więc nie będą blokować, te zagraniczne jak najbardziej, ale nie krajowe.

@Pablo5 konsultant nie zablokuje tego numeru, bo nie łamie regulaminu firmy telekomunikacyjnej.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22114
  • 181

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych


@kolornapisał(-a)

Normalnie za szybcy jesteście do mnie .Telefon nie ma nazwy a ja musiałem sprawdzić na pudełku .Bracie nie każdy siedzi w telefonach .

Ostatnie pytanie czy taki numer 814698983  który piszą że jest z Lublina i piszą że to jest Telemarketer .Orange może całościowo zablokować jak to zgłoszę do Orange .??

 


Już raz Ci napisałem: NIE.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9895
  • 85

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych

Sorki @kolor że wprowadziłem Cię w błąd z zgłaszaniem na infolinie. Możesz spróbować z tego filmika co Ci podesłałem moze sie uda zablokować. Tylko on jest w wersji angielskiej. Dzięki @IreneuszCD  za poprawiłeś mnie po prostu mysłałem że da się 😉

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych

Ja blokowanie numerów - raczej filtrowanie - rozwiązałem w inny sposób, a mianowicie ..

Taki numer - po jego sprawdzeniu - wprowadzam jako nowy kontakt z mianem .. WREDNE. Wyświetla mi się taki ananasek z nazwą WREDNE i już wiem, co mam zrobić, czyli go "olać" (niech sobie dzwoni), albo odrzucić to połączenie. Bardzo proste i skuteczne rozwiązanie ..


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych

Do mnie jak dzwonią osoby z telemarketingu, to grzecznie się pytam, czy chce sobie pan pani pogadać, czy kończymy rozmowę. Jak chce pogadać, to odkładam telefon i niech się dana osoba produkuje, skoro chce gadać.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2059
  • 11621
  • 52

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych

Ja mam prosty sposób, na telefonie z poprzedniej epoki, nie odbieram takich połączeń i po kilku miesiącach, przestają dzwonić, wpisywanie setek numerów, to nie dla mnie, inna sprawa, że non stop zmieniają swoją pulę numerów, to jak walka z wiatrakami 😄


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych

ketrasArtur - do Twojego sposobu to trzeba mieć nerwy ze stali, gdyż zdarza się (zdarzało przed wprowadzeniem mojego sposobu), że ten sam namolny numer dzwonił po kilka razy w ciągu dnia. No i trochę czasu na prowadzenie kolejnych "pogaduszek" - a u mnie .. pyk i gościa nie ma 😡

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2059
  • 11621
  • 52

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych

@musbron1945 dla spamerów trzeba mieć spokojne nerwy, też z nudów czasem z nimi pogadam, ale potem to blokuję, na Androidzie blokuję nr i zgłaszam jako spam, więc po czasie nr zmieniają 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

Blokada niechcianych połaczen przychodzacych

IreneuszCD - ja jestem jeszcze "wojenny rocznik" - więc nie posiadam takowych nerwów .. najchętniej to bym zbluzgał, więc wolę nie narażać się na podniecenie nerwowe ( nagły skok ciśnienia w moim wieku, to już nie przelewki) więc - pyk ..!! i WREDNY wysłany na drzewo, liczyć liście .. 👹