Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bezpieczny starter

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 16
  • 0

Bezpieczny starter

 Witam wszystkich użytkowników. Kupiłem starter pół roku temu. Nie zwróciłem uwagi że jest to starter "Bezpieczny" taki z dzieckiem na okładce. Problem polega na tym że nie mogę grać w gry online czy przeglądać stron które nie są o niewłaściwych treściach. Czy jest możliwość wyłączenia tej usługi lub przeniesienia jakoś mojego numeru aby działało to wszystko normalnie? Problem stał się dokuczliwy bo nie mogę nawet udostepnić nikomu internetu. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję za odpowiedź

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Bezpieczny starter

Wystarczy zalogować się na czacie i poprosić o usunięcie blokady. Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Bezpieczny starter

Wystarczy zalogować się na czacie i poprosić o usunięcie blokady. Emotikon: Szczęśliwy


Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Bezpieczny starter

Blokady nie da się wyłączyć  na tym starterze, ale zgodnie z reg. "Blokada działa tylko w przypadku korzystania z transmisji danych za pośrednictwem Sieci Mobilnej Orange. Niedziała przy połączeniu z Internetem poprzez WiFi oraz w przypadku usługi Tethering (podłączenie telefonu jako modemu w celu uzyskania połączenia z Internetem)" 

 

reg https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/33631/c68882e3-2189-4a4f-8398-9834e264b539.pdf


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Bezpieczny starter

@Zoe , niestety masz nieaktualne informację. Osobiście dezaktywowałem takie blokady przez Mój Orange, ale można także na czacie. Od roku blokady można zdjąć. Sprawdzone i potwierdzone osobiście Emotikon: Mrugający

 

Mam nawet ściągniętą rozmowę z CZATA Emotikon: Mrugający

 

Jeśli chodzi o Regulamin, no cóż mogę prosić Zespół NO np @Rafał @Wiktor @Wojciech @Aśka_M o przekazanie informacji i zmianie Regulaminu z prośbą o usunięcie pkt 15. 


Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Bezpieczny starter

A no to super 🙂 W takim razie rzeczywiście trzeba usunąć pkt. 15 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Bezpieczny starter


@Wiktornapisał(-a)

Docelowo jednak będziemy dążyć do tego, żeby taki starter kupowany był z namysłem, ze świadomością o co w tej karcie chodzi… Ta blokada to miała być taka wartość dodana do tej karty SIM ;-). 


Kupiłem, bo podobał mi się numer telefonu, a tak naprawdę dopiero później załapałem, że to Bezpieczny Starter. Dlatego i tak mnie dziwi pkt 15, ponieważ powinna być możliwość zdjęcia blokady. 😉

 

Ps. Nie jestem pierwszy, który kupił nie czytając okładki Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Bezpieczny starter


@Ron napisał:
Nie jestem pierwszy, który kupił nie czytając okładki Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Ehhhhhhh... Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

@SCAMAN420,

jeśli uważasz, że któraś z odpowiedzi była pomocna, to - śmiało! - oznacz ją :0. Na pewno reszta społeczności by na tym skorzystała Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 16
  • 0

Bezpieczny starter

Udało się Emotikon: Szczęśliwy Rozmawiałem z doradcą na czacie i zdjęli blokady Dziękuję wam Emotikon: Bardzo szczęśliwy