- « Poprzedni
-
- 1
- 2
- Następny »
wczoraj
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
wczoraj
Anulowanie zamówienia karty eSIM przedpłaconej
@j131 napisał(-a)
Skoro możesz pisać tu po polsku i w miarę zrozumiale, to możesz też pisać na czacie. Tam zgłoś swój problem.
Aby móc korzystać z czatu online, muszę mieć numer Orange, w przeciwnym razie zawsze otrzymuję wiadomości, których nie są w stanie obsłużyć.
wczoraj
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
wczoraj
Anulowanie zamówienia karty eSIM przedpłaconej
4 godzin(y) temu
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
4 godzin(y) temu
Anulowanie zamówienia karty eSIM przedpłaconej
Konta mieć nie chcesz, z czatu nie wiesz jak skorzystać, na infolinię nie możesz zadzwonić. Domyślam się że do punktu obsługi też się nie potrafisz udać. No to nic nie da się zrobić. Trudno, będziesz stratny.
Tu nikt nie ma wglądu w Twoje dane więc choćby i mógł, a nie może, to nie pomoże.
- « Poprzedni
-
- 1
- 2
- Następny »