- « Poprzedni
-
- 1
- 2
- Następny »
wczoraj
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
wczoraj
Anulowanie zamówienia karty eSIM przedpłaconej
@j131 napisał(-a)
Skoro możesz pisać tu po polsku i w miarę zrozumiale, to możesz też pisać na czacie. Tam zgłoś swój problem.
Aby móc korzystać z czatu online, muszę mieć numer Orange, w przeciwnym razie zawsze otrzymuję wiadomości, których nie są w stanie obsłużyć.
wczoraj
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
wczoraj
Anulowanie zamówienia karty eSIM przedpłaconej
- « Poprzedni
-
- 1
- 2
- Następny »