- « Poprzedni
-
- 1
- 2
- Następny »
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Anulowanie zamówienia karty eSIM przedpłaconej
@j131 napisał(-a)
Skoro możesz pisać tu po polsku i w miarę zrozumiale, to możesz też pisać na czacie. Tam zgłoś swój problem.
Aby móc korzystać z czatu online, muszę mieć numer Orange, w przeciwnym razie zawsze otrzymuję wiadomości, których nie są w stanie obsłużyć.
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Anulowanie zamówienia karty eSIM przedpłaconej
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Anulowanie zamówienia karty eSIM przedpłaconej
Konta mieć nie chcesz, z czatu nie wiesz jak skorzystać, na infolinię nie możesz zadzwonić. Domyślam się że do punktu obsługi też się nie potrafisz udać. No to nic nie da się zrobić. Trudno, będziesz stratny.
Tu nikt nie ma wglądu w Twoje dane więc choćby i mógł, a nie może, to nie pomoże.
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Anulowanie zamówienia karty eSIM przedpłaconej
@mekiilnapisał(-a)
@j131napisał(-a)Skoro możesz pisać tu po polsku i w miarę zrozumiale, to możesz też pisać na czacie. Tam zgłoś swój problem.
Aby móc korzystać z czatu online, muszę mieć numer Orange, w przeciwnym razie zawsze otrzymuję wiadomości, których nie są w stanie obsłużyć.
Ano musisz mieć coś wspólnego z Orange żeby z czatu korzystać. Karty zamówiłeś i za nie zapłaciłeś więc jesteś klientem. Nie rozumiem co znaczy druga część zdania: kto dostaje wiadomości ktorych kto nie może obsłużyć? Co to w ogóle znaczy "obsłużyć wiadomość"? Byłoby prościej gdybyś pisał w swoim rodzimym języku.
- « Poprzedni
-
- 1
- 2
- Następny »