Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktywacja VoLTE i VoWIFI na POCO X3 Pro

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 0

Aktywacja VoLTE i VoWIFI na POCO X3 Pro

Dzień dobry, mam pytanie czy byłaby możliwość aby aktywować usługi VoLTE i VoWIFI tak aby działały na telefonie z Androidem - POCO X3 PRO(wcześniej aktywowałem te usługi na iPhone SE) - na innej karcie Orange Flex te usługi działają.

 

 

__________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12787
  • 52617
  • 601

Aktywacja VoLTE i VoWIFI na POCO X3 Pro

@dob46 znalazłem takie info 

Na listach wspieranych urządzeń nie ma  POCO X3 NFC. Ale nie widać żadnego urządzenia od Xiaomi./quote

w Orange działa kilka godzin. później automat wyłącza usługę, twierdząc, że korzystasz z "nieceryfikowanego" telefonu.

https://forum.android.com.pl/topic/371087-poco-x3-nfc-wifi-calling-vollte-dyskusja-og%C3%B3lna-probl...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12787
  • 52617
  • 601

Aktywacja VoLTE i VoWIFI na POCO X3 Pro

@dob46 znalazłem takie info 

Na listach wspieranych urządzeń nie ma  POCO X3 NFC. Ale nie widać żadnego urządzenia od Xiaomi./quote

w Orange działa kilka godzin. później automat wyłącza usługę, twierdząc, że korzystasz z "nieceryfikowanego" telefonu.

https://forum.android.com.pl/topic/371087-poco-x3-nfc-wifi-calling-vollte-dyskusja-og%C3%B3lna-probl...

Anonim

Nie dotyczy

Aktywacja VoLTE i VoWIFI na POCO X3 Pro


@dob46napisał(-a)

Dzień dobry, mam pytanie czy byłaby możliwość aby aktywować usługi VoLTE i VoWIFI tak aby działały na telefonie z Androidem - POCO X3 PRO(wcześniej aktywowałem te usługi na iPhone SE) - na innej karcie Orange Flex te usługi działają.

 

 

__________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.


Włączasz te usługi w telefonie i czekasz 😉

Jak nie w tym roku, to na początku przyszłego roku, będzie volte i vowifi działać na Poco X3 pro.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 0

Aktywacja VoLTE i VoWIFI na POCO X3 Pro

Jednak to Orange na kartę ma problem - włożyłem kartę mamy która nigdy nie była w żadnym telefonie z LTE i to samo


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aktywacja VoLTE i VoWIFI na POCO X3 Pro

@dob46 jeżeli kupuje się telefony z poza dystrybucji Orange, to nie ma co liczyć na działanie usług VoLTE i WiFi Calling. Obserwój listy wspieranych modeli, być może pojawi się i Twój model telefonu.

 

https://www.orange.pl/omnibook/volte-voice-over-lte

 

https://www.orange.pl/view/wificalling

Anonim

Nie dotyczy

Aktywacja VoLTE i VoWIFI na POCO X3 Pro

@ketrasaArtur  już pisałem, telefon nie musi być z dystrybucji Orange, by obsługiwać volte i vowifi, musi wspierać te usługi i być na liście Orange 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aktywacja VoLTE i VoWIFI na POCO X3 Pro

@Anonim jakaś zmiana nastąpiła w ostatnim czasie? Do niedawna wszystkie telefony, które sprawdzałem z poza dystrybucji Orange nie działały z usługami VoLTE i WiFi Calling.

Anonim

Nie dotyczy

Aktywacja VoLTE i VoWIFI na POCO X3 Pro

Mam z listy Orange i z X-Kom telefon Xiaomi Redmi 8, volte i vowifi działa 😉

Jak tobie nie działa, to problem z kartą sim masz i tyle w temacie 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aktywacja VoLTE i VoWIFI na POCO X3 Pro

@Anonim mam Xiaomi Mi 10 Lite 5G z dystrybucji Orange, usługi działają, natomiast Samsung Galaxy A5 2017 jest również na liście, dystrybucja niestety nie Orange i usługi nie działają.

Anonim

Nie dotyczy

Aktywacja VoLTE i VoWIFI na POCO X3 Pro

@ketrasaArtur  z tymi starymi Samsungami, to jest problem i było o tym pisane, telefon wiekowy i wsparcie volte/ vowifi zarzucone, pora na wymianę telefonu, bo producent tak motywuje klienta, jakby nie to, to by nie kupił nowego 😎