Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

6 gb internetu za 6 złotych na wakacje


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

6 gb internetu za 6 złotych na wakacje

Czy w te wakacje będzie może dostępna ta promocja na 6 gb internetu za 6 złotych.?
23 ODPOW. 23

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

6 gb internetu za 6 złotych na wakacje

Na razie niestety nie ma informacji na ten temat.

Na razie odświeżono bonusy za doładowanie w Orange Free na kartę http://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4003784086,article.html

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

6 gb internetu za 6 złotych na wakacje

Jestem od dawna w Orange i dla starych klientów co raz mniej prezentów. Nie mam zamiaru zmieniać na Free więc chyba trzeba będzie zmienić sieć bo u konkurencji więcej internetu i dużo taniej jak w Orange 😕 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

6 gb internetu za 6 złotych na wakacje

No nie wiem. Ostatnio jest więcej % na Skarbonce i inne okazyjne promocje, także nie dla Free. W zeszłym roku pakiet był późno, dopiero w lipcu.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

6 gb internetu za 6 złotych na wakacje

W 2016r. pakiet 6gb był dostępny od 20 czerwca.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

6 gb internetu za 6 złotych na wakacje

widzę ,że klientów oreż na z tyłu pleców zrobiłam błąd bo liczyłam na internet na wakacje który jest już od kilku lat i ufająć orange kupiłam doładowanie ale jest już ostatnim doładowaniem w orange na karte nie mam zamiaru zmienić na Free więc przecierpie te kilka tygodni i zmieniam sieć na PLAY tam mam więcej na kartę za te same pieniądze ŻEGNAM ORANGE !!!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

6 gb internetu za 6 złotych na wakacje

Ja nie widzę, są inne nowsze pakiety np. elastyczne dające internet w tej samej cenie. Tu dodatkowo masz bonusy za doładowania. W nju masz jeszcze korzystniej.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

6 gb internetu za 6 złotych na wakacje

róbcie tak dalej a wszystkich klientów stracicie 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

6 gb internetu za 6 złotych na wakacje

oj tam, pakiet,... zmiana na free, doładowanie za 200zł daje 230+20 do skarbonki. Dostajemy 1410GB bonusu, kupujemy cykliczną usługę za 30zł/mc mamy nielimitowane rozmowy i smsy czyli ostatecznie za te 200zł mamy ponad 8 miesięcy z gigantyczną ilością netu i wszystko za niecałe 25zł/mc...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

6 gb internetu za 6 złotych na wakacje

Oni tyko czekają żebyś to Ty szukał dla siebie rozwiązania a oni ze swojej strony nie mają zamiaru nic zrobić ludzie skoro oni maja nas z tyłu pleców to idźcie do innej sieci tam gdzie będą szanowali swoich klientów