Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

5G Pass w Orange na Kartę


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 14
  • 0

5G Pass w Orange na Kartę

W jaki sposób w Orange Na Kartę (Orange Free) mogę włączyć usługę 5G Pass okresową lub 1-razową ?

W mójOrange nie ma takiej możliwości, jest tylko informacja że obie usługi są nieaktywne. Czy można to wykonać krótkim kodem ?

Konto jest ważne (wlączona Roczna wartość konta).
Czy telefon musi spełniać jakieś warunki oprócz tego że ma obsługiwać 5G ?

6 ODPOW. 6

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2053
  • 11593
  • 52

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3212
  • 7462
  • 136

5G Pass w Orange na Kartę

Musisz mieć także zgodę na komunikację elektroniczną, a usługa włączona jest automatycznie. 

 

W Mój Orange usługę znajdziesz w zakładkach Pakiety i Usługi - Internet

 

Ora.jpg

 

Jak sprawdzić ważność aktywnej usługi

  • SMS-em o treści ILE pod numer 595 (koszt SMS do Orange).
  • Po zalogowaniu do Mój Orange.

Wszystkie informacje w linku poniżej 

 

 

 

Pokaż szczegóły

Podstawowe informacje

  • „5G pass” będzie włączany automatycznie i bezpłatnie na wszystkich obecnych i nowych numerach Klientów Orange na kartę, którzy wyrazili zgodę na komunikację drogą elektroniczną i posiadają urządzenie obsługujące 5G.

  • Usługa będzie włączana także jako dodatkowy bonus za wyrażenie zgody na komunikację drogą elektroniczną kanałem SMS na numerach Klientów z urządzeniem 5G. Dodatkowy bonus za zgodę będzie przyznawany w okresie 24.06-30.11.2022 r.

  • „5G pass” jest dostępny we wszystkich taryfach w Orange na kartę z wyjątkiem Ekstra Numer.

  • Usługa „5G pass” będzie ważna do 31.12.2022 r. niezależnie od daty jej włączenia na koncie Klienta.

 

Z transferu danych w technologii 5G może korzystać Klient, który:

  • Posiada włączoną usługę 5G pass.
  • Korzysta z urządzenia wspierającego 5G z kartą SIM 4G LTE.
  • Przebywa w zasięgu 5G.

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Do-31-12-2022r-5G-pass-w-ofercie-na-kart%C4%99/td-p/...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 14
  • 0

5G Pass w Orange na Kartę

W jaki sposób mogę wyrazić zgodę na komunikację marketingową ? Przy zakładaniu konta jej nie zaznaczyłem. Mogę to zmienić ?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3212
  • 7462
  • 136

5G Pass w Orange na Kartę

W Mój Orange, w zakładce "Więcej" wybierz "Ustawienia" a następnie "Zgody". Możesz wyrazić wszystkie zgody poprzez wybranie przycisku "zaznacz" lub zarządzać statusem pojedynczych zgód. 

 

https://www.orange.pl/omnibook/zgody-marketingowe-i-oswiadczenie-woli

 

Orange.jpg

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 14
  • 0

5G Pass w Orange na Kartę

Dziękuję.
Tylko jedna z tych zgód ma w tytule dotyczy komunikację elektr.: "Zgoda na przesyłanie przez Orange Polska S.A. informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej".
Rozumiem, że udzielenie tylko tej jednej zgody  (i zostawienie pozostałych bez odp lub na Nie) wystarczy do aktywacji 5G Pass ?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3212
  • 7462
  • 136

5G Pass w Orange na Kartę

Tak, ale dla pewności zgodnie z Regulaminem w/w usługi wyślij SMS o treści TAK pod 80290 😉