Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

3GB za wygrany mecz z Danią


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

3GB za wygrany mecz z Danią

15 ODPOW. 15

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

3GB za wygrany mecz z Danią

Brawo Piotrek,

 

ja co prawda nie mam na kartę, więc nie skorzystam... ale uważam, że takie informacje powinny się na NO pojawiać... i oczekiwałbym, że to ze strony Orange ktoś publikowałby takie neewsy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

3GB za wygrany mecz z Danią


Piotrekk85 napisał(-a):

Znów u nas nie ma informacji, więc link do telepolis

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/-orange-3-gb-za-zwyciestwo-nad-dania,2,3,37233.html


Pakiet jest OK. Zauważyłem jednak, że najpierw schodzą środki z bonusu za doładowanie, pakiet zostaje nie ruszony. Pomaga rozłączenie sesji internetu np. restart telefonu. Po takim zabiegu dane są pobierane prawidłowo z pakietu kibica. Regulaminu usługi jeszcze nie odnalazłem, potestuję jeszcze na innym numerze.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

3GB za wygrany mecz z Danią

Są na fejsie. Niektórzy w komentarzach piszą, że działa dla abonamentu 🙂 ja się boję sprawdzać a tym bardziej mnie te parę GB w to nie urządza bo nie wykorzystuję.
Anonim

Nie dotyczy

3GB za wygrany mecz z Danią

@Piotrekk85 działa w abonamencie, przetestowałem na sobie.
Pamiętaj tylko o restarcie sesji.
Anonim

Nie dotyczy

3GB za wygrany mecz z Danią

@Piotrekk85 dokłądnie, w abo też działa 🙂 Fajna promocja - gorsza kondycja serca, myślałem że dostanę zawału 🙂 Dobrze że zawsze mam pod ręką adrenaline i dopaminę 😜 😜


Ekspert AMA
  • 15
  • 56
  • 5

3GB za wygrany mecz z Danią

Jak nie pisaliśmy o tym? Polecam śledzić konto rzecznika Orange na Twitterze 😉 Tam pojawia się sporo fajnych informacji i to bardzo szybko. A odpowiadając na pytanie, tak oferta dotyczy też klientów w abonamencie.

 

Wygraliśmy z Danią, 3 gole = 3 GB do wykorzystania w 5 dni. Aktywujecie do 10.10. SMS SWIETNIEPL pod 277, koszt jak w waszej taryfie 👍 pic.twitter.com/wlwKVbmGCh

— Wojtek Jabczyński (@RzecznikOrange) 9 października 2016

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

3GB za wygrany mecz z Danią


PiotrekDomanski napisał(-a):

Jak nie pisaliśmy o tym? Polecam śledzić konto rzecznika Orange na Twitterze 😉 Tam pojawia się sporo fajnych informacji i to bardzo szybko. A odpowiadając na pytanie, tak oferta dotyczy też klientów w abonamencie.

 

Wygraliśmy z Danią, 3 gole = 3 GB do wykorzystania w 5 dni. Aktywujecie do 10.10. SMS SWIETNIEPL pod 277, koszt jak w waszej taryfie 👍 pic.twitter.com/wlwKVbmGCh

— Wojtek Jabczyński (@RzecznikOrange) 9 października 2016

No nie do końca tak jest. Pakiety aktywowane wczoraj mają ważność 3 dni. Dzisiaj jest już poprawnie - 5 dni.


Ekspert AMA
  • 15
  • 56
  • 5

3GB za wygrany mecz z Danią

Niestety faktycznie wkradł się nam mały błąd. Pracujemy, by wszystkie pakiety były na 5 dni, tak jak pisaliśmy na początku.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

3GB za wygrany mecz z Danią

@PiotrekDomanski: Fb, twitter, blog, Nasz Orange - za dużo do śledzenia 🙂