Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Środki "uciekły" z konta

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Środki "uciekły" z konta

► Temat został przeniesiony z kategorii Telefony i tablety - Moderator Wiktor ◄

 

Witam!

Jestem tu nowy, więc jeśli coś opiszę nie jasno, to proszę o poprawienie.

Więc przed chwilą zajrzałem do aplikacji Mój Orange w celu aktywowania nowego pakietu internetu, bo mój poprzedni pakiet się skończył. Była to oferta "Internet Elastyczny" który miał trwać do 22 lutego, więc dezaktywowałem pakiet, wyłączyłem i włączyłem ponownie aplikację i aktywowałem pakiet na 10 dni. Wyłączyłem aplikację i mój telefon zaczął szaleć. Dostałem kilka SMSów. Że skończył mi się internet, że mam mniej niż 6 zł i że moje konto jest puste.

Miałem 22 zł z groszami, po aktywacji pakietu 10 GB za 10 zł na 10 dni powinno zostać 10 zł xx groszy, a mam puste konto! Pakiet jest aktywowany, jednak na co straciłem resztę środków?! Sprawdziłem wydatki na stronie wykorzystania od dnia przed doładowaniem (30 zł) i nie ma nigdzie napisane na co mogłem to stracić.

Proszę o szybką odpowiedź.

 

Taryfa: Orange Free na Kartę

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Środki "uciekły" z konta

10GB zapewne masz, jak otrzymałeś potwierdzenie SMS-em. Natomiast zapewne środki z konta głównego zostały wykrozsytane na Internet przed włączeniem pakietu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Środki "uciekły" z konta

W czasie od wyłączenia do włączenia pakietu połączenia z netem wyzerowały konto. Chyba, że miałeś inny bonus netu. Sprawdź jeszcze raz wykorzystanie na MO, dane odświeżają z opóźnieniem.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Środki "uciekły" z konta

Tutaj możemy tylko spekulować. Jeżeli chcesz szczegółowych informacji, to po kontakcie na www.orange.pl/kontakt zapewne otrzymasz. Zanim pakiet się uruchomi chwilę trwa. Internet zapewne był cały czas włączony, a cennik jest 1 grosz za 100Kb. Po chwilowym wyłączeniu telefonu, gdy sesja połączenia zostanie zerwana, to na Mój Orange zapewne się pojawi wykaz.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Środki "uciekły" z konta

No możliwe że środki mogłyby pójść na połączenia z siecią, no ale to trwało około 2 minut, przez tyle nie zeszlibyśmy chyba 10 GB?! Do tego miałem coś koło 5 MB z bonusu za doładowanie. Nie dużo, ale czy łączenie z Mój Orange w aplikacji jest tak zasobożerne?

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Środki "uciekły" z konta

10GB zapewne masz, jak otrzymałeś potwierdzenie SMS-em. Natomiast zapewne środki z konta głównego zostały wykrozsytane na Internet przed włączeniem pakietu.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Środki "uciekły" z konta

Teraz znowu zobaczyłem na stronie wykorzystania. Te 10 zł poszło na 1 GB internetu który rzekomo wykorzystałem podczas łączenia się w aplikacji Mój Orange. No cóż. Nie mam pojęcia jakim cudem tak szybko nabiło 1 GB, ale niech będzie. Dziękuję za odpowiedzi.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Środki "uciekły" z konta

Coś jest nie tak. Połączenie z aplikacją MO powinno być za darmo, a za 10 zł. masz tylko 100 MB transferu. Może warto skontaktować się z BOK, żeby to wyjaśnić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Środki "uciekły" z konta

Trzeba pamiętać że smartfony pobierają dane w tle a nie tylko w aplikacji z której korzystamy.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Środki "uciekły" z konta


@Piotrekk85napisał(-a)
Trzeba pamiętać że smartfony pobierają dane w tle a nie tylko w aplikacji z której korzystamy.

Jednak nawet 100 MB, a nie 1 GB jak ma w podsumowaniu to dużo jak na dwie minuty. No, chyba, że faktycznie czas bez pakietów był dłuższy.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Środki "uciekły" z konta

@Desovsky Czy wyjaśniłeś tę sprawę, a może któraś z odpowiedzi w temacie okazał się pomocna? W takim wypadku oznacz ją, jako rozwiązanie, to pomoże innym w łatwy sposób odszukać te informacje. Emotikon: Szczęśliwy