Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wylaczenie opcji rozglaszania SSID po ponownym uruchomieniu FB 3.0 jest ponownie ON


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

wylaczenie opcji rozglaszania SSID po ponownym uruchomieniu FB 3.0 jest ponownie ON

Probem dot. FB 3.0 wylaczenie opcji rozglaszania SSID a po ponownym uruchomieniu FB 3.0 jest ponownie w pozycji ON?

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

wylaczenie opcji rozglaszania SSID po ponownym uruchomieniu FB 3.0 jest ponownie ON

To błąd w sofcie. Możesz spróbować zgłosić problem na bok http://orange.pl/kontakt

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

wylaczenie opcji rozglaszania SSID po ponownym uruchomieniu FB 3.0 jest ponownie ON

Tak, zglosilem dostalem nowgo FB 3.0 i efekt jest taki sam nal poprzednio czyli po restracie: rozgłaszaj SSID ON


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

wylaczenie opcji rozglaszania SSID po ponownym uruchomieniu FB 3.0 jest ponownie ON

Ale mi nie chodziło byś zgłaszał chęć wymiany. Na bok powinni zrobić zgłoszenie do działu od oprogramowania funboxa. Nie zrobią tego na szybko, ale przy kolejnych aktualizacjach może to się zmieni.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

wylaczenie opcji rozglaszania SSID po ponownym uruchomieniu FB 3.0 jest ponownie ON

Wymiana byla wywolana przez BOK Orange


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

wylaczenie opcji rozglaszania SSID po ponownym uruchomieniu FB 3.0 jest ponownie ON

Trudno w to uwierzyć, ale problem nadal występuje w FB 3.0. Rozmawiałem dziś z BOK, poprosiłem o przesłanie tego problemu do odpowiedniego działu i naprawę.