Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 91
  • 143
  • 1

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

@balbina12 wrzucam screen napisz gdzie mam dokladnie wejscPrzechwytywanie.PNG


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

Pisałem o telefonie  w którymś  poprzednim poście wrzuciłeś ustawienie WIFI w telefonie i na końcu jest Zaawansowane


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 91
  • 143
  • 1

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

Screenshot_2018-12-28-17-05-20-902_com.android.settings.pngtakie cos mam nie mam dns;/


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

Faktycznie jest różnica między naszymi telefonami , a co masz w ostatnim wierszu właściwości WiFi 

Anonim

Nie dotyczy

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

@tomkill3, masz włączone parowanie w rozwinięciu i zapomniane sieci, albo coś w tym stylu...zapomnij sieć;połącz automatycznie? Na tym parowaniu ustawienia w telefonie są istotne

ustawienia.png


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 91
  • 143
  • 1

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

@Anonim dalem zapomnij sieci i nie pomoglo;/internetu niema,pisze "połączono,brak internetu"

Anonim

Nie dotyczy

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

@tomkill3, musisz zostawić tę do połączenia, która ma w nazwie FunBox...masz taką?

@tomkill3, pytałeś też wcześniej o aplikację MO. Aplikację MO należy pobrać ze sklepu Google Play wersja 4.7.1 i w niej masz kafelki do intuicyjnego przejścia, przytrzymując kafelek , który Ciebie interesuje.

Poza tym, w ustawieniach telefonu połączenia przez WiFi muszą być załączone i jak przytrzymasz, to następuje uwierzytelnienie. Masz włączone strzałki połączenia internetowego? Bo wydaje mi się, że wogóle nie możesz połączyć się z żadną stroną www.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

Poprawiłem link.

 

Wygląda na to że wina leży po stronie telefonu 

https://en.miui.com/thread-3920622-1-1.html

Anonim

Nie dotyczy

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

@balbina12, złe ustawienia w telefonie będą źródłem kłopotów. Jeżeli jednak i to nie pomoże, to proponuję wykonać backup i dokonać hard resetu telefonu. Aplikacje mają to do siebie, że złe, lub niekompletne zezwolenia działają na niekorzyść. Ale hard reset to ostateczność. Ja już wykonałem ich parę, bo coś się zacinało.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

wifi dziala na laptopie a na telefonie juz nie

@tomkill3, Czy w telefonie przy włączonym Wi-Fi, po "stuknięciu" w nazwę Twojej sieci "FunBox-9265" pokazuje się na przykład coś takiego: 'Pokaż zaawansowane ustawienia', czy jakoś w podobnym sensie?

 

Ela