Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

siema mam internet ustawiony godzinowo w pc bo ojciec tak chciał jak mogę włączyć całodobowo


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

siema mam internet ustawiony godzinowo w pc bo ojciec tak chciał jak mogę włączyć całodobowo

Blokowanie internetu nie rozwiązuje problemu.
Anonim

Nie dotyczy

siema mam internet ustawiony godzinowo w pc bo ojciec tak chciał jak mogę włączyć całodobowo

Nie twierdzę, że rozwiązuje. Ale jest stosowane jako nowoczesna forma szlabanu.  


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

siema mam internet ustawiony godzinowo w pc bo ojciec tak chciał jak mogę włączyć całodobowo

chyba na modemie bo .a. to na kompoe ustawione a nie w kablu


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

siema mam internet ustawiony godzinowo w pc bo ojciec tak chciał jak mogę włączyć całodobowo

@gtrisupra 

Jeśli uważasz że ktoś łamie twoje prawa to zgłoś to na policję.

Jeśli jesteś niepełnoletni to niestety nawet na korzystanie z tego forum musisz mieć zgodę rodziców (punkt 2.6 regulaminu forum):

https://www.orange.pl/binaries/services/kd/community/regulaminNaszOrange.pdf

Niemniej jednak, gdybyś wyrażał się nieco mniej kryptycznie, to na pewno ktoś mimo wszystko podpowiedział by Ci jakieś rozwiązanie. Ale skoro wolisz grę w zgaduj-zgadulę to pozostaje życzyć powodzenia.

Kiedy ja blokowałem moim pociechom dostęp do sieci bawiło mnie obserwowanie jak próbują to obchodzić. Ba, nawet zostawiałem im podpowiedzi licząc na to że się czegoś nauczą.

Tak czy owak, jeśli nie dogadasz się z ojcem to jesteś raczej na straconej pozycji. IMHO naturalnie.