Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem z wifi

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

problem z wifi

witam posiadam karte sieciową gigabyte wifi Intel(R) Wireless-AC 9260 160MHz i mam w domu światłowód 2gb, mam problem ponieważ gdy łącze sie do wifi przez ta karte sieciowa to w zasadzie internet nie dziala, a jak sie połącze przez najtańszą karte sieciowa na usb to wszystko smiga, macie moze jakies propozycje jakie ustawienia ustawic w tamtej karcie sieciowej by działał przez nią internet?

 

__________

* Zmiana nazwy temat - Bartłomiej

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 122
  • 1

problem z wifi

cześć

pozdro

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9907
  • 85

problem z wifi

Cześć @lukaszgr007 

Czy posiadasz aktualne sterowniki karty sieciowej? Jeśli nie to spróbuj zaktualizować sterowniki karty sieciowej Zerknij do tego linka dotyczy to innego modelu ale też z WIFI Błąd karty sieciowej intel wireless-ac 9560 https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/all/b%C5%82%C4%85d-karty-sieciowej-intel-wireless-...

Może to coś pomoże

Pozdrawiam 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 122
  • 1

problem z wifi

cześć

pozdro


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

problem z wifi

Wlasnie u mnie nie dziala wszystko probowalem, czy moze to byc zwiazane z antywirusem nawet jezeli na innej karcie mi dziala?

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9907
  • 85

problem z wifi

@lukaszgr007zerknij jeszcze do tego linka na temat Laptop nie widzi sieci WiFi – Brak WiFi w laptopie z Windows 10 https://techformator.pl/laptop-nie-widzi-sieci-wifi-brak-sieci-bezprzewodowej-laptop-windows-10/

Pozdrawiam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

problem z wifi

@lukaszgr007 

Skoro innym działa na tej samej karcie, a u Ciebie działa na innych kartach, to problemem jest konfiguracja karty. Prawdopodobnie sterowniki, ale zdalnie to wróżenie z fusów.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

problem z wifi

Probrałem najnowsze sterowniki resetowalem ustawienia i dalej nie dziala 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

problem z wifi

@lukaszgr007 

Może zepsuta?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

problem z wifi

watpie bo inne wifi działają na niej tylko mój światłowód nie działa


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

problem z wifi

@lukaszgr007 

Strasznie oszczędnie dawkujesz informacje. Lubisz zabawy w qui pro quo?

To może masz zdefiniowane/zapamiętane błędne parametry połączenia? Spróbuj zapomnieć wszystkie związane z tą kartą WiFi na komputerze i zdefiniuj połączenie od nowa. Być może winna jest metoda szyfrowania albo kulawa obsługa WiFi 5 w nowym sofcie FB6... Gdybyś lepiej udokumentował swoje pytanie, byłoby mniej zagadywania. Naprawdę trudno jest zgadywać jak masz skonfigurowany sprzęt.