Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoIP na Zyxel VMG8825-T50K


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 111
  • 0

VoIP na Zyxel VMG8825-T50K

Proszę o pomoc może ktoś posiada taki modem/router Z podłączonym VoIP-em mam trochę problemu jeśli chodzi połączenie telefonu pod VoIP na powyższym urządzeniu. Dodam że kontrolka na urządzeniu nie świeci a w Słuchawce sygnał zajętości po podniesieniu słuchawki z widełek miga szybko Dziękuję i Pozdrawiam Wszystkich w starym i Nowym roku 🙂


Zrzut ekranu 2023-12-31 152954.png

Zrzut ekranu 2023-12-31 153038.png

Zrzut ekranu 2023-12-31 153137.png

_________

* Edycja wpisu - Bartłomiej

7 ODPOW. 7

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9927
  • 85

VoIP na Zyxel VMG8825-T50K

Cześć @cedricco 

Czy masz już aktywny Telefon HD bo znalazłem taką informację

Aktywacja Twojej usługi może potrwać do 48 godzin od momentu podłączenia modemu do internetu. Jeżeli podałeś nam swoje dane kontaktowe (telefon komórkowy, e-mail), to wyślemy Ci informację, kiedy usługa będzie już aktywna.

Jeżeli oprócz Neostrady, kupiłeś też telewizję Orange w wersji kablowej (tzw. IPTV), to w pierwszej kolejności podłącz Neostradę i uruchom telewizję.

Telefon podłącz na samym końcu, gdyż zacznie on działać dopiero po aktywacji usługi telewizyjnej.

Więcej informacji w tym linku Podłączenie i konfiguracja Telefonu HD https://www.orange.pl/omnibook/podlaczenie-i-konfiguracja-telefonu-hd#

Zerknij jeszcze do podobnego tematu który jest na forum NO konfiguracja routera ZyXEL - brak połączeń przychodzących VoIP https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/konfiguracja-routera-ZyXEL-brak-po%C5%82%C4%85cze%C5%84-p...

Może dzięki tym likom uda Ci się poprawnie skonfigurować VOIP w Zyxelu 🙂

Życzę Ci Szczęśliwego Nowego Roku 2024

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 111
  • 0

VoIP na Zyxel VMG8825-T50K

Proszę o więcej informacji szczegółów dotyczących problematyki tej sieci telefoniczno-internetowej. Chętnie porozmawiam o narzędziach do naprawy czy przywrócenia sprawności VoIP na Zyxel VMG-8825-T50K-EU01V1F. Wiem że są takie programy naprawcze tylko ja się nie bardzo orientuję w nazwach. Proszę o rozwinięcie tematu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 111
  • 0

VoIP na Zyxel VMG8825-T50K

Ta odpowiedź co mi napisał Pablo5 to trochę nie bardzo wiem temacie a i brak parametrów konkretnych VoIP ale I również Dziękuję bardzo proszę o pisać do mnie Na forum Pozdrawiam...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

VoIP na Zyxel VMG8825-T50K

@cedricco 

Orange nie udostępnia żadnych informacji technicznych klientom indywidualnym. Tutaj jedynie pomagamy sobie wzajemnie, nikt z Orange się tu merytorycznie nie udziela, poza może AMA. To forum samopomocowe.

BTW: w konfiguracji wszystkie adresy powinny być z domeny tp.pl, w szczególności neofon.tp.pl, proxy też. Nazwa użytkownika to numer telefonu, wraz z kierunkowym, ale login to pseudo-adres email w tejże domenie. Pomiędzy numerem telefonu a małpką powinna być jeszcze jedna z małych liter: a, b lub c.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 111
  • 0

VoIP na Zyxel VMG8825-T50K

Z tymi literkami przed @ próbowałem i kicha nadal...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

VoIP na Zyxel VMG8825-T50K

@cedricco 

Sorry, więcej nic nie wiem, wszystko co mi się udało się w temacie VoIP sprawdzić jest w tym wątku:

https://nasz.orange.pl/t5/Internet-domowy/Orange-VoIP-przez-klienta-SIP-na-androidzie/m-p/262709#M30...

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 626
  • 2

VoIP na Zyxel VMG8825-T50K

W sip services provider name masz literówke

Zamiast neofon jest wpisane nefon. 

Jak sam na jakimś kliencie kiedys ustawiałem, to nie zawsze chciał pełna nazwę czyli z domeną, a sam tylko numer. Pokombinuj.