Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 3
  • 0
  • 0

problem z netem

coś mnie trafi zaraz przez tyle lat nie było problemu z internetem stacjonarnym a od dwóch miesięcy masakra jakas i technicy byli i kable wymienione i gniazdka i nawet livebox i dalej skacze jak chce juz nie mam pomysłów co to może być 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 31, Ekspert
  • 2472
  • 2162
  • 98

problem z netem

@MM1980  widocznie jakaś usterka na linii, wypada zgłoszenie zrobić, tu niestety nie wnikniemy, co tam masz uszkodzone.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna. Oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 14, Recenzent
  • 27
  • 17
  • 0

problem z netem

@MM1980

A na jakim sprzęcie występuje problem? Smart TV, komputer stacjonarny, komórka? Podłączenie przewodowe czy bezprzewodowe?

Jaki system? Windows10? Linux? MacOS?)

A może sąsiad wybrał się na wycieczke do MediaMarkt 2 miesiące temu i jest dumnym posiadaczem nowego MegaSuper routera który zagłusza wszystkie inne? A może sąsiadka z naprzeciwka urodziła w tym czasie dziecko i ustawiła monitorowanie niemowlaka na częstotliwości 2.4GHz

Windows10 też potrafi ściągać gigabitowe aktualizacje i zatkać skutecznie łącze.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 3
  • 0
  • 0

problem z netem

to niestety nie sąsiadka Windows 10 mam a problem mam tylko na liveboxie 2,0 połączenie po kablu szczerze powiedziawszy niebardzo się znam ale z tego co wiem to wszystko ok a już mam dość wyzwania serwisu jak oni też nic nie wiedzą ale z góry dzięki

0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 3
  • 0
  • 0

problem z netem

usterkę zgłaszałam byli ale to nic nie dało pojechali neta znowu nie było dzisiaj np.działał cały czas a teraz go już nie ma niechce rezygnować z usługi bo jestem juz prawie 10 lat ale to co się dzieje teraz to się zastanawiam czy jednak nie zmienię dostawce internetu

0 Lubię to
Odpowiedz