Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem z netem


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

problem z netem

coś mnie trafi zaraz przez tyle lat nie było problemu z internetem stacjonarnym a od dwóch miesięcy masakra jakas i technicy byli i kable wymienione i gniazdka i nawet livebox i dalej skacze jak chce juz nie mam pomysłów co to może być 

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

problem z netem

@MM1980  widocznie jakaś usterka na linii, wypada zgłoszenie zrobić, tu niestety nie wnikniemy, co tam masz uszkodzone.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 20
  • 0

problem z netem

@MM1980

 

A na jakim sprzęcie występuje problem? Smart TV, komputer stacjonarny, komórka? Podłączenie przewodowe czy bezprzewodowe?

Jaki system? Windows10? Linux? MacOS?)

 

A może sąsiad wybrał się na wycieczke do MediaMarkt 2 miesiące temu i jest dumnym posiadaczem nowego MegaSuper routera który zagłusza wszystkie inne? A może sąsiadka z naprzeciwka urodziła w tym czasie dziecko i ustawiła monitorowanie niemowlaka na częstotliwości 2.4GHz

 

Windows10 też potrafi ściągać gigabitowe aktualizacje i zatkać skutecznie łącze.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

problem z netem

to niestety nie sąsiadka Windows 10 mam a problem mam tylko na liveboxie 2,0 połączenie po kablu szczerze powiedziawszy niebardzo się znam ale z tego co wiem to wszystko ok a już mam dość wyzwania serwisu jak oni też nic nie wiedzą ale z góry dzięki


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

problem z netem

usterkę zgłaszałam byli ale to nic nie dało pojechali neta znowu nie było dzisiaj np.działał cały czas a teraz go już nie ma niechce rezygnować z usługi bo jestem juz prawie 10 lat ale to co się dzieje teraz to się zastanawiam czy jednak nie zmienię dostawce internetu