Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zyxel VGM1312-B10B nie łączy się z internetem


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Zyxel VGM1312-B10B nie łączy się z internetem

Witam serdecznie,

od wczoraj mam problem z routerem. Otóż po zresetowaniu ustawień do fabrycznych router nie łączy się z internetem. Po wpisaniu loginu i hasła (hasło zmieniłem na koncie w zakładce "Neostrada", bo nie pamiętałem starego) wyskakuje błąd "a problem occured the vmg1312 cannot connect to the internet (...)". Na starym modemie Zyxela, który ma zapisane hasło i login, wszystko działa poprawnie. Czy mógłbym otrzymać konkretną konfigurację dla mojego modelu routera?

 

Dodam, że do wyboru jest tylko protokół PPPoE i domyśnie wybiera tylko ipv4. Zmiana ipv itd niczego nie zmienia.

 

Pozdrawiam

5 ODPOW. 5

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zyxel VGM1312-B10B nie łączy się z internetem

Witam

 

W pierwszej kolejności proponuję zrobić ponowny reset i jeszcze raz odzyskać login i hasło do routera tutaj. Sprawdzałeś ustawienia na stronie operatora korzystając z ustawień innego routera np tutaj ? Wnioskuję że jeżeli modem Zaxela loguje się bez problemu na starych ustawieniach, ze zmianą hasła nie poszło wszystko prawidłowo...

Anonim

Nie dotyczy

Zyxel VGM1312-B10B nie łączy się z internetem

Chyba na infolinii hasło wygenerują, login to widać, czyli jest znany.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Zyxel VGM1312-B10B nie łączy się z internetem

Problem nie został rozwiązany. Router poszedł do reklamacji, odesłali mi nowy, ale absolutnie nic się nie zmieniło. Może tylko to, że po zmianie hasła  do internetu na stronie orange.pl internet działał jeszcze ponad 24h po czym się wyłączył i żadne hasło nie pasuje. Obecnie mam dwa routery, żaden z nich nie łączy sie z internetem. Resetowanie do ustawień fabrycznych nie przynosi rezultatu. Wrzucam screen z ustawień. Dodawanie /ipv6 lub wpisywanie bez niego nie przynosi żadnej róznicy. 


orange haslo.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Zyxel VGM1312-B10B nie łączy się z internetem

A dlaczego wpisujesz? login @orange. pl a nie login@neostrada.pl?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zyxel VGM1312-B10B nie łączy się z internetem

@Anonim  mże to tylko tak "na zamaskowanie" właściwych treści...