Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana miejsca routera.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 12
  • 0

Zmiana miejsca routera.

@agat13 Z tego co pamiętam [a raczej dobrze pamiętam], to telefon jest podłączony do routera - jak nie działa router, to telefon też. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana miejsca routera.

Możesz też sprawdzić rachunek i nazwę planu za telefon stacjonarny - po tym też można rozszyfrować 🙃

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Zmiana miejsca routera.

@Tomczes to jeszcze o wzmacniaczu WiFi. Sprawdź na piętrze, gdzie masz najsilniejszy sygnał z FunBox-a i tam możesz umieścić wzmacniacz WiFi. Nie potrzeba wtedy ciągania kabeków, tylko potrzebne gniazdko elektryczne. Jak piętro nie duże, to około 20-30 m² powinno pokryć ze wzmacniacza.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zmiana miejsca routera.

@Tomczes Czyli masz VoIP, to równolegle gniazdo nie przejdzie. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zmiana miejsca routera.

@ketrasaArtur Rozwiązanie proste i szybkie. Przy ADSL nie ma czym za bardzo szastać z prędkości. Retransmiter ile dostanie,tyle że stratą odda. Zawsze jednak mniej.. może i o połowę. Ja bym robił kable, bo bezstratne


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 12
  • 0

Zmiana miejsca routera.

@ketrasaArtur  Wzmacniacz już kiedyś miałem, firmy Maginon bodajże, nie wspominam za dobrze - ciągle się rozłączał, pobieranie i ping to była jedna wielka katastrofa + bardzo szybko ,,wysiadł" - po prostu przestał działać. Dlatego szukam innego rozwiązania


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana miejsca routera.

Ojej @Rafał nie śpi 🙈

@Tomczes sprawdź rachunek lub wrzuć jutro zdjęcia. Przy voip będzie trudno. Ew telefon z dwoma słuchawkami ale to drogie rozwiązanie.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zmiana miejsca routera.

@Tomczes Jak widzę zostaje tylko monter 😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Zmiana miejsca routera.

@Tomczes nie znam tej firmy wzmacniaczy WiFi. U siebie mam zainstalowany wzmacniacz TP-Link już 3 rok i działa świetnie.

Na kabelku zawsze będzie stabilniej. Jednorazowe kombinowanie, ale później spokój. 

Można jeszcze pociągnąć kabelka ethernetowy i zamontować drugi router bez ruszania FunBox-a.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 12
  • 0

Zmiana miejsca routera.

Dobra, zrobię tak - pożyczę lub kupię [w razie czego oddam] jakiś wzmacniacz WiFi - jakiś z górnej półki, żeby wykluczyć jakość repetera. Jak będzie działać, to zostawię. Jak nie, to będe myślał o techniku.
Myślę, że już wszystko wiem, ewentualnie jak repeter nie zadziała to stworzę kolejnego posta 😛

Ale jak na razie to wszystko. Dzięki wielkie! 🙂