Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ZTE MF 286 - aktualizacja


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

ZTE MF 286 - aktualizacja

@andzuri jak? Masz aktualizację? U mnie niestety brak. 😞

 

Orange, na jakiej zasadzie jest dystrybuowana aktualizacja (kolejność)?

 

U siebie mam takie dane sprzętu:

Wersja oprogramowania
CR_ENEEUMF286V1.0.0B06
Wersja sprzętowa
MF286-1.0

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 11
  • 0

ZTE MF 286 - aktualizacja

U mnie też brak aktualizacji i do tego router się zawieszał (czerwona kontrolka 3G/4G) i oddałem go na gwarancję. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ZTE MF 286 - aktualizacja

Wszystkie aktualizacje są wysyłane partiami na bloki imei.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

ZTE MF 286 - aktualizacja

@andzur, nie strasz bo u mnie ostatnio również się zawiesił, a sprzęt już raz wymieniany. Zasięg niby był, ale nie było połączenia, z pozycji menu nie można było zrobić resetu, trzeba było wyłączyć przełącznikiem na obudowie.

 

@Piotrekk85, dzięki za informacje. Wiesz może jaki blok teraz idzie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ZTE MF 286 - aktualizacja

Niestety nie mam takich informacji. I też nie wiem czy dla tego modelu aktualizacje są udostępniane po raportach produkcji czy po raporcie sprzedaży.

 

U Ciebie może być dodatkowy problem, że masz urządzenie z wymiany. Pytanie z jakiej puli było urządzenie. A próbowałeś zwrócić się z pytaniem na BOK? na pewno na pierwszej linii (infolinia/czat) raczej mało kto ma takie info, ale przesłać zgłoszenie np. przez mój Orange? tylko w treści zaznacz że masz inny numer seryjny.

 

Warto jednocześnie napisać do ZTE.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 11
  • 0

ZTE MF 286 - aktualizacja

@Pathfinder nie straszę, myślę, że mój był trafiony, miał 2 tygodnie, zawiesił się raz, potem drugi, a potem kilka razy dziennie. To mój pierwszy raz z ZTE i na początek słabe wrażenie. Huawei B315 chodzi od 2 lat i nigdy się nie zawiesił. Zobaczymy co zrobi serwis. 

 

Zachowanie identyczne, niby zasięg jest, ale nie da się ponownie połączyć z siecią, ani zrobić resetu z poziomu menu, tylko wyłącznik na obudowie.

 


Pathfinder napisał(-a):

@andzur, nie strasz bo u mnie ostatnio również się zawiesił, a sprzęt już raz wymieniany. Zasięg niby był, ale nie było połączenia, z pozycji menu nie można było zrobić resetu, trzeba było wyłączyć przełącznikiem na obudowie.

 

@Piotrekk85, dzięki za informacje. Wiesz może jaki blok teraz idzie?


 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

ZTE MF 286 - aktualizacja

Sam mam średnie wrażenie bo po 2 tygodniach od podpisania umowy również mi siadł (brak sygnału, opisywałem wszystko tutaj). Został wymieniony na nowy, ale minęło kilka miesięcy i ten teraz coś zaczyna szaleć. Na razie tylko raz taka sytuacja, od kilku dni spokój. Zobaczymy.

 

Huawei faktycznie są jakieś lepsze. Użytkowałem przez tym ZTE mobilnego Huawei jako stacjonarnego i nic się nie działo. Dokładniej to Orange AirBox (ten pierwszy) i działa lepiej niż ZTE - o 30% większe prędkości LTE przy podłączeniu tych samych anten skierowanych na tą samą stację bazową.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

ZTE MF 286 - aktualizacja

Aktualizacji jak nie było tak nie ma. 😞


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

ZTE MF 286 - aktualizacja

Tygodnie mijają, a aktualizacji , ani widu, ani słychu. Może ktoś  Orange by się wypowiedział w tym temacie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ZTE MF 286 - aktualizacja

Producentem jest ZTE, więc może warto tam napisać na support.