Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ZTE MF 286 - aktualizacja


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

ZTE MF 286 - aktualizacja

Witam....

Jestem właśnie po aktualizacji wersja 0B08 .... i teraz żałuję ,że to zrobiłem.Interfejs rutera chodzi bardzo wolno, mam problem ze zmianą nazwy sieci 2,4 oraz 5 GHz , przy próbie zmiany ruter zacina się "kręci się kółeczko" i nic więcej. 

 i jeszcze jedno : 

 

"możliwość ręcznego wyboru pasma i technologii w jakiej pracuje router. W trybie ręcznym poprzez wybór tylko jednego pasma LTE użytkownicy zyskają np. możliwość wyłączenia agregacji pasm, dzięki czemu router będzie pracował jako urządzenie kategorii 4. "

 

NIC TAKIEGO NIE MOGĘ ZNALEŹĆ ! ! ! ! ! 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

ZTE MF 286 - aktualizacja

A zrobiłeś po aktualizacji reset do ustawień fabrycznych jak jest info na stronach ZTE?

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

ZTE MF 286 - aktualizacja

Zrobiłem tak jak było napisane . przytrzymałem reset na 10 sek aż wszystkie niebieskie diody zgasły


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

ZTE MF 286 - aktualizacja

Ja mam aktualizację dostępną od wczoraj ale nic z tego bo nie mogę jej zainstalować.
Klikam w aktualizację, pojawia się pasek, który szybko idzie do 100 %, potem jest komunikat ze urzadzenie samo sie uruchomi ponownie, co się dzieje,wtedy gdyz zaloguje sie do panelu pokazuje komunikat "aktualizacja nie powiodla się" po tym resetuję do ustawien fabrycznych i nic, ciągle mam B06. Co robie nie tak?
Dodam ze robilem to na kilku komputerach i czyscilem cache w przeglądarce.

Anonim

Nie dotyczy

ZTE MF 286 - aktualizacja


hell napisał(-a):

Ja mam aktualizację dostępną od wczoraj ale nic z tego bo nie mogę jej zainstalować.
Klikam w aktualizację, pojawia się pasek, który szybko idzie do 100 %, potem jest komunikat ze urzadzenie samo sie uruchomi ponownie, co się dzieje,wtedy gdyz zaloguje sie do panelu pokazuje komunikat "aktualizacja nie powiodla się" po tym resetuję do ustawien fabrycznych i nic, ciągle mam B06. Co robie nie tak?
Dodam ze robilem to na kilku komputerach i czyscilem cache w przeglądarce.


@hellProblem nie jest po stronie żadnego komputera a bardziej po stronie samej aktualizacji do routera.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

ZTE MF 286 - aktualizacja

Pojawiła się aktualizacja. 🙂 Wszystko poszło sprawnie, bez problemów.

 

Taka ciekawostka. Zmienia się domyślny profil połączenia z APN internet na APN internetipv6. Można oczywiście to zmienić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

ZTE MF 286 - aktualizacja

A jak się sprawuje ipv6?

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

ZTE MF 286 - aktualizacja

Działa prawie normalnie. Internet śmiga, ale nie mam jak sprawdzić prędkości bo mam do niedzieli lejek 10 Mbps. Problem jest z VoWiFi. Po wczorajszej aktualizacji routera nie działa VoWiFi w iPhonie SE. Zmieniłem APN na internet, ale nadal problem więc nie wiem czy coś nie tak po aktualizacji tego routera. Wszystko resetowałem dwa razy i nic. 😞

 

EDIT

Problemem jest MF286. Nie działa przez niego VoWiFi na iPhonie. Na Orange Airbox nie ma problemu. Zrobię jeszcze reset tego ZTE do ustawień fabrycznych, ustawie router cały na nowo i zobaczymy czy VoWiFi zadziała. Jeśli nie to aktualizacja routera w jakiś sposób zablokowała protokoły odpowiedzialne z VoWiFi. 😞

 

EDIT2

Wyjaśnienie problemu z VoWiFi po aktualizacji ZTE MF286:https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/VoWiFi-Orange-a-sie%C4%87...

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

ZTE MF 286 - aktualizacja

Witam,

 

A ja mam problem po aktualizacji, nie moge sie połaczyc z siecia firmową.

Uruchomiono mi usługę VPN i też nie łączy... jak wrócić do starej wersji oprogramowania ??

Anonim

Nie dotyczy

ZTE MF 286 - aktualizacja

@sebste, restart do ustawień fabrycznych. No i konfiguracja  od nowa się przyda z racji świadczenia usług przez Orange https://www.youtube.com/watch?v=2foJpa52Qyc