Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana serwisowa routera - notariusz


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Wymiana serwisowa routera - notariusz

Cześć. Zepsuł mi się Livebox, w związku z czym dzwonię na infolinię z pytaniem co trzeba zrobić żeby to wymienić. Okazało się że trzeba napisać zgłoszenie serwisowe, dostaje się numer, a resztę załatwia salon. Myślę sobie, ale fajnie, pójdzie gładko. Z drugiej strony myślę że to nienormalne jak na tę firmę i niestety miałem rację. Kod, czyli kilka cyfr jak się okazało, nie przyszedł nawet po kilku godzinach, ma rzekomo przychodzić po minucie czy dwóch. To dzwonię do salonu, 3 z 5 do których dzwoniłem ma nie ważne numery (serio?), Wiec nie da się dodzwonić. W 4tym pani podala mi ten tajemniczy kod, jakby ci konsultanci nie umieli tego samego, ale najwyraźniej człowiekowi na minimalnej się nie chce. Bywa i tak. Jaja zaczęły się jak przyszedłem do salonu wymienić router. Okazało się że albo wizyta osobiście albo upoważnienie. NOTARIALNE. Czyli mam zapłacić 100 zł za upoważnienie krewnego do wymiany w jego imieniu sprzętu który jest na gwarancji. I wy się dziwicie że tylko Plus jest bardziej do ****** od was, bo to co u was kosztuje 30 zł u nich kosztuje 50. Serio, żenada.
3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Wymiana serwisowa routera - notariusz

Właściciel usługi może pisemnie zlecić dopisanie reprezentanta do umowy (dotyczy to usług stacjonarnych). Nie wiąże się z opłatami, tylko trochę trwa.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Wymiana serwisowa routera - notariusz

Pytanie pojawia się inne. Skoro mam dane właściciela i numer zgłoszenia to wiadomo że tego nie ukradłem. Chyba że serio nikt tego nie sprawdza no to pozdro. Nigdzie indziej nie spotkałem się z takim utrudnianiem życia.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Wymiana serwisowa routera - notariusz

Nie zakładam złej woli, ale są sytuacje kiedy może być naliczona dodatkowa opłata przy zwrocie. Np. po zwrocie okaże się, że sprzęt był zniszczony umyślnie, były robione przeróbki pod obudową, sprzęt nie jest kompletny. Wtedy właściciel zapłaci w skrajnym wypadku za to kilka stów. To jest główna przyczyna.