Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wybór routera na kartę SIM


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 19
  • 0

Wybór routera na kartę SIM

Telefon jako router odpada, na dniach przejmuje go tata a stary telefon miał tylko 3G więc tak też lipa. Taki router za rok czasu może już nie domagać, bądź na okres mojej umowy? W miarę świeży jest więc powinien trochę posłużyć. Wiem, że kompromisem by był ten 715 ale na allegro strasznie drogi (ceny jak za B818). Ew będę czyhać na jakieś okazję olx w okolicy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wybór routera na kartę SIM

@Zack Tak, też patrzyłem ceny 715 i 818. Oba dość drogie, a lepszy jest 818.

Co do OLX to uważaj, bo ostatnio sporo oszustów się pojawiło i można kasę stracić, chyba, że odbiór osobisty. Wysyłkowo obecnie nie polecam. Szkoda, że nieuczciwi taką fajną platformę popsuli. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 19
  • 0

Wybór routera na kartę SIM

W mojej okolicy znalazłem B715 za 480 zł na olx.  Myślę, że to spoko oferta. Jeśli uda mi się go kupić, od razu wrzucę testy jak działa u mnie 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wybór routera na kartę SIM

@Zack świetna oferta. Trzeba brać i daj znać o wynikach pomiaru. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 19
  • 0

Wybór routera na kartę SIM

Jestem po wstępnych testach Huawei B715. Router na wymuszonych pasmach poniżej 2600MHz łączył się z nadajnikiem w mieście. Z pasmem 2600MHz oraz w trybie auto łączył się z tym na polach. Router stoi na parapecie aby był jak najlepszy zasięg. Jak oceniacie wyniki? Testy robiłem po południu w dość słabą pogodę (zachmurzone niebo i dość intensywny wiatr). Z moich testów wynika, że na auto jakby najlepiej szedł. Ew może źle jakoś ustawiałem te pasma.


testy123.png