Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wlasny router do swiatlowodu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Wlasny router do swiatlowodu

@rafi-k Możesz skorzystać z bramki Voip https://www.ceneo.pl/Bramki_VoIP


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Wlasny router do swiatlowodu

Opcja w zasadzie bardzo dobra i rozwiązująca mój problem, ale biorąc pod uwagę cenę jaką dałem za router, nie chciałbym więcej inwestować. Najlepiej by było przekierować ruch internetowy z funboxa2 na asusa a telefon zostawić normalnie podpięty do fonboxa 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Wlasny router do swiatlowodu


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 28
  • 0

Wlasny router do swiatlowodu

VOIPa spokojnie zainstalujesz na komórce i tyle:) - aplikacja Orange VOIP


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Wlasny router do swiatlowodu

Cześć. Mógłbyś podać jakie ustawienia zastosowałeś? Mam Asusa RT-AC68U. Światłowód mam dociągnięty do piwnicy a dalej do domu po skrętce.Czyli mam "światłowód" 🙂 Orange nie chciało się ciągnąc dalej kabli po budynku...

 

Więc mam w domu Funboxa 2.0, który po wifi daje 70-80Mb/s...plus Tp linka OT. Oba urządzenia podłączone do gniazdek. Owszem moge podpiąć Asusa do Funboxa kablem i przez niego po Wifi mam około 200-250Mb/s ale to by oznaczało, że mam do internetu 3 urządzenia, z których każde zajmuje jedno gniazdko... Normalnie 21 wiek...

Anonim

Nie dotyczy

Wlasny router do swiatlowodu

@MilamberA kogo się pytasz? masz tu wszystko opisane i podane linki /


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 5
  • 0

Wlasny router do swiatlowodu

CZesc wiesz jakie ustawienia routerze zastosowac zeby telewizja i internet chodzily na routerze asusa ? glownie telewizja bo net chodzi

Anonim

Nie dotyczy

Wlasny router do swiatlowodu

@Przemek83Czy masz vdsl czy światłowód ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 5
  • 0

Wlasny router do swiatlowodu

Światło

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Wlasny router do swiatlowodu

@Milamber, Funbox 2.0 po Wi-Fi daje spokojnie realne 300 Mbit/s.

 

Nie możesz pisać, że "Orange nie chciało się ciągnąć dalej kabli po budynku". Są różne warianty prowadzenia instalacji. Być może istniejące szachty nie były drożne i zarządca budynku nie wyraził zgody na tworzenie nowych tras kablowych w postaci koryt, więc wykorzystano istniejące okablowanie.