Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wifi z FB 3.0

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Wifi z FB 3.0

@ArtP Postaram się znaleźć inną metodę .Potrenuję z kolegą z FTTH.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Wifi z FB 3.0

Super, wielkie dzięki agat13.

To oprogramowanie jest mocno słabe. W ramach testów, wpadłem na pomysł przypisania stałych numerów ip do odpowiednich urządzeń opcjach Zaawansowane->Sieć->DHCP wybierając urządzenie z listy na dole i przypisując mu jeden z wolnych ip. Jakie było moje zdziwienie gdy po następnym logowaniu na liście wyświetlanych urządzeń były 2 urządzenia o tej samej nazwie, przy czym ip odpowiadały wybranym wcześniej urządzeniom o różnych nazwach. Np. przypisałem urządzeniom o nazwach odpowiednio Desktop i Laptop ip o końcówkach 11 i 12. Jakie moje zdziwienie gdy po następnym logowaniu miałem dwa urządzenia o nazwach Desktop i  numerach ip 11 i 12. Czyli FB3.0 zamienił mi Laptopa na Desktop. Ciekawe ile jeszcze takich "kwiatków" znajdę.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Wifi z FB 3.0

@ArtP Sporo, ale nie dziw się. To modem dla mas...Jedno wiem. W wciąż są prowadzone prace nad softem i łatane dziury i błędy. W końcu to nie tylko router, a jeszcze pośrednik do tv i bramka VoIP. Za dużo opcji za mało......... sprzętu w sprzęcie. Jak na Kowalskiego nie ma co narzekać...wifi przy antenach wewnętrznych i Smart wifi całkiem niezle.To, że soft ograniczony zwalam na to, że odstrasza potencjalnych samogrzebaczy. W końcu to wynajmowany sprzęt i kompatybilny z usługą, a nie z wymagającymi użytkownikami


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Wifi z FB 3.0

agat13 Nie wiem czy coś robiliście z kolegą. Ale dziś udało mi się zaktualizować FB30. Będę sobie testował po pracy, na pierwszy rzut oka rozgłaszanie SSID pozostaje wyłączone. Dzięki wielkie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Wifi z FB 3.0

@ArtP Cieszę się że problem się rozwiązał. Pozdrawiam


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Wifi z FB 3.0

Dziękuję wszystkim agat13, byczyn_86, ketrasa, tolek, Arti_Kn_Pl,

Sądzę, że można zamknąć wątek.