Nie można wyświetlić tego widżeta.

Własny router do światłowodu orange na infrastrukturze nexery.

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Pasjonat
  • 243
  • 366
  • 1

@irek6311 @agat13  - macie całkowitą racje. Będzie z tym za dużo zachodu, a nawet jeśli się uda to jestem pewien, że będą wyskakiwać problemy itp. Więc zostane tylko przy zmianie routera z FB 3.0 na wcześniej już wspomnianego kilka razy asua. Dam sobie spokoju z IPTV i zostanę przy satelitce, ewentualnie może wezmę jedną usługę IPTV, tak na próbę, by zobaczyć jak to chodzi

Poziom 19, Pasjonat
  • 243
  • 366
  • 1

Witam po miesięcznej przerwie! 

Pozwólcie, że odpowiem na zagadnienia @ketrasa 

"Jak już wcześniej wspomniałem, musi obsługiwać technologię VLAN, i PPPoE, a tego w opisie routera nie mogę znaleźć."

- router posiada PPPoE, wyczytałem to na oryginalnej stronie asusa, natomiast nigdzie nie znalazłem nic o tym VLAN - to port czy jak? Tak mi się kojarzy nazwą. Co ciekawe na specyfikacji widnieje napis w dodatkach - IPTV SUPORT, czyli o to nie muszę się martwić tylko ile tych dekoderów ip mogę na raz podłączyć?

"Bez namacania go trudno mi jest z opisów coś wywnioskować."

- będzie kupowany jak tylko pojawi się światłowód 😉

"Dochodzi jeszcze konfiguracja IPTV:

Dwa porty znam: ID IPTV: 838 i 839. Wspominasz o trzech punktach odbioru TV, więc pewnie będzie potrzebny trzeci ID IPTV, ale z tym się nie potkałem na internecie Orange."

- mam nadzieję, że z tym napisem IPTV SUPORT również wchodzi w skład automatyczna konfiguracja 

Załączam jeszcze link do specyfikacji, kto wie może coś pominąłem albo zauważycie coś również istotnego: https://www.asus.com/ca-en/Networking/RT-AX58U/specifications/

A tak na marginesie, jak tam u was?

Poziom 36, Guru *
  • 5861
  • 9851
  • 183

@Macrolo  prawie każdy router wspiera IPTV, ale to coś innego, niż Orange TV, więc odpuść tą telewizję, albo szukaj routera wspierającego VLAN i to 3 porty jak się nie mylę, drogo będzie i trudno jak to chcesz uruchomić 😉