Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoIP B315 Huawei

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

VoIP B315 Huawei

Witam,

Proszę o informację czy istnieje możliwość dostępu do firmware dla tego modelu z nieokrojoną obsługą VoIP, router wg. specyfikacji producenta na firmowym oprogramowaniu takowe posiada, dla firmware z Orange zostało to wycięte. Dlaczego ??

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

VoIP B315 Huawei

@olko, niebrandowany soft do tego modelu znajdziesz w sieci(mi zajęło to 2min), lecz musisz liczyć się z utratą gwarancji i jeśli sprzęt po zakończeniu umowy podlega zwrotowi, możesz mieć kłopoty z jego zdaniem. Musisz też być świadomy konieczności całkowitej, ręcznej konfiguracji routera, ponieważ na oryginalnym sofcie, router nie będzie posiadał "nadpisanych" danych konfiguracyjnych od operatora. Przy nieumiejętnym podejściu do sprawy, można trwale uszkodzić sprzęt...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

VoIP B315 Huawei


olko napisał(-a):

Witam,

Proszę o informację czy istnieje możliwość dostępu do firmware dla tego modelu z nieokrojoną obsługą VoIP, router wg. specyfikacji producenta na firmowym oprogramowaniu takowe posiada, dla firmware z Orange zostało to wycięte. Dlaczego ??


@olko NIE


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

VoIP B315 Huawei

@olko, niebrandowany soft do tego modelu znajdziesz w sieci(mi zajęło to 2min), lecz musisz liczyć się z utratą gwarancji i jeśli sprzęt po zakończeniu umowy podlega zwrotowi, możesz mieć kłopoty z jego zdaniem. Musisz też być świadomy konieczności całkowitej, ręcznej konfiguracji routera, ponieważ na oryginalnym sofcie, router nie będzie posiadał "nadpisanych" danych konfiguracyjnych od operatora. Przy nieumiejętnym podejściu do sprawy, można trwale uszkodzić sprzęt...
Anonim

Nie dotyczy

VoIP B315 Huawei

@olkoSprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

VoIP B315 Huawei

Niestety żaden "obcy" soft nie wchodzi na ten router. Próbowałem chyba z 10-ciu firmware. 

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

VoIP B315 Huawei

Teraz jestem poza domem ale jak tylko dostanę się do mojego routera to sprawdzę. Próbowałem nawet walczyć z Orange aby mi odblokowali zakładkę VOIP (modem kupiłem od nich na własność więc dlaczego blokują mi jego funkcje) ale odpowiedzieli mi, że taka mają politykę i już. Kiedy podepnę mój telefon VOIP do gniazda RJ11 to łączy się ale przez kartę sim Orange w routerze i oczywiście naliczane są opłaty.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

VoIP B315 Huawei

Ten pierwszy link przerabiałem. Niestety, jak pisałem wcześniej, Orange dobrze zabezpieczył B315 przed obcym firwarem. Nic nie chce wejść.