Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe urządzenia


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 13
  • 0

Nowe urządzenia

Witam, dzisiaj przedłużyliśmy umowę. Przeszliśmy z FunPacka, na Orange Love. Chciałbym się dowiedzieć, czy przechodząc na Orange Love otrzymuję nowe urządzenia ? Chodzi o router, dekoder. 

 

Pozdrawiam 🙂

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe urządzenia

Jeśli nie zmieniasz technologii, to standardowo nie.
Anonim

Nie dotyczy

Nowe urządzenia

@FreeStylePL, to nieprawda, bo @Piotrekk85 wprowadził w błąd. Dostałem FunBoxa 2 i tylko nie skorzystałem z dekodera UHD 88, bo nie chciałem satki. Jak zostawisz dane, to oddzwonią w 28 sek. z infolinii 801234567. Ja rozmawiałem ponad godzinę, by dopiąć szczegóły, które zostały po kolei potwierdzane, zaznaczane zgody i w konsekwencji dostałem na maila wszystko, a kurier dopełnił reszty.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe urządzenia

@Anonim: pozwolę się nie zgodzić. Domyślnie nie ma wymian bez zmiany technologii. Sprzedawca ma w niektórych sytuacjach możliwość wymiany sprzętu, ale nie zawsze. Jeśli nie było o tym mowy, to nie ma wymiany. @FreeStylePL jeśli chcesz nowy sprzęt to skontaktuj się ze sprzedawcą/BOK czy jest możliwość dodania/zmiany w Twojej sytuacji.
Anonim

Nie dotyczy

Nowe urządzenia

@Piotrekk85, konsultant potwierdzał, że zamówienie będzie ze sklepu internetowego, więc to nie salon. W salonie, to standardowo dają mi rozpakowany sprzęt, a ja dostałem wszystko oryginalnie zapakowane. Samsung to był chyba "prosto z fabryki"...nie rusEmotikon: Mrugającyany.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe urządzenia

W tym wątku jest za mało informacji by to ocenić. @Anonim pisałeś w innym wątku, że nie miałeś fb 2.0 więc jest opcja wymianę na niego. W Orange jest "magiczna tabelka" (zwana przez niektórych przeklętą) która w wielu sytuacjach obrazuje czy jest wymiana możliwa/obowiązkowa (niestety aktualnej nie posiadam).
Anonim

Nie dotyczy

Nowe urządzenia

No właśnie @Piotrekk85, standardy  się zmieniają, bo nie jesteś pewny swego. Cały proces rozmowy dotykał także mojego FB i WHD 80. Nie było regułki...dajemy to i to... i nie marudź, tylbo bierz, co dająEmotikon: Mrugający