Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smartbox wi-fi 6 wyłącza wi-fi w funbox 6

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13935
  • 57357
  • 691

Smartbox wi-fi 6 wyłącza wi-fi w funbox 6

@KorherPytanie brzmi: czy parowałeś je ponownie. Reset SWB plus WPS-em w obu urządzeniach je połączyć w komplet (sparować)


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 81
  • 0

Smartbox wi-fi 6 wyłącza wi-fi w funbox 6

@agat13 

Tak resetowałem i łaczyłem wps-em

 

 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2042
  • 9869
  • 82

Smartbox wi-fi 6 wyłącza wi-fi w funbox 6

@Korher Zgłoś SBW do wymiany. Nie mam pojęcia dlaczego miałby powodować kłopoty z WiFi w FB6 pracując w trybie karty sieciowej. Ewentualnie sprawdź czy nie ma możliwości aktualizacji oprogramowania w SBW.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 81
  • 0

Smartbox wi-fi 6 wyłącza wi-fi w funbox 6

Ok dzięki za pomoc 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2042
  • 9869
  • 82

Smartbox wi-fi 6 wyłącza wi-fi w funbox 6

Zapomniałem zapytać o ważną kwestię. Czy utrata WiFi na FB6 oznacza zanik sygnału na obu częstotliwościach czy tylko na jednej (2.4 lub 5GHz). SBW łączy się zapewne na częstotliwości 5GHz?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Smartbox wi-fi 6 wyłącza wi-fi w funbox 6


@Korhernapisał(-a)

Ok dzięki za pomoc 


@Korher oznaczyłeś rozwiązanie problemu, czyli co urządzenie wymienione i problem rozwiązany czy pobrałeś nowe oprogramowanie i to rozwiązało problem?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13935
  • 57357
  • 691

Smartbox wi-fi 6 wyłącza wi-fi w funbox 6

@KorherWedług mnie to niejednoznaczne rozwiązanie. Jeśli wymiana coś wniesie-ok. To może być problem softu w FB6...Może coś w sieci wifi powoduje przy wzroście ruchu pomiędzy urządzeniami "duszenie" wifi z FB? Warto sprawdzić i dopiero oznaczać


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Smartbox wi-fi 6 wyłącza wi-fi w funbox 6

@agat13  dlatego też zapytałem autora po co już rozwiązanie skoro problem (podejrzewam) jeszcze istnieje (rozwiązanie się oznacza jak jest po problemie), poza tym @Korher  nie podał jaki ma soft w FB6...nie wiadomo czy starszą wersję czy tą najnowszą 🤔


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 81
  • 0

Smartbox wi-fi 6 wyłącza wi-fi w funbox 6

sory trochę się pośpieszyłem 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2042
  • 9869
  • 82

Smartbox wi-fi 6 wyłącza wi-fi w funbox 6


@Korhernapisał(-a)

sory trochę się pośpieszyłem 


Trochę tak ale przecież nic się nie stało. Zgłoś problem na infolinii lub czacie i poproś o wymianę/naprawę problemu. Wypożyczenie SBW nie jest tanie więc trzeba dążyć do wyeliminowania usterki. Czy mógłbyś jeszcze odpowiedzieć na ostatnie moje pytanie o częstotliwości WiFi?