Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router do światłowodu 1gbps


Zespół Nasz Orange
  • 1050
  • 8476
  • 53

Router do światłowodu 1gbps

Xiaomi ax3600 a w lapku karta intela ax200 i po wifiku mam 1Gbps


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 80
  • 150
  • 0

Router do światłowodu 1gbps

Krótka lista:

TP-LINK Archer C6

TP-LINK Archer C9 - no już dość drogi, jeśliby miał jakieś super pozytywy to mógłbym rozważyć

Netgear R6400

Netgear AC1200

Asus RT-AC65P

 

Coś szczególnie wam odpowiada albo nie odpowiada @agat13 @Anonim @ketrasaArtur ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13086
  • 53732
  • 626

Router do światłowodu 1gbps

@Bartłomiej zapomniałeś dopisać, że to na Wi-Fi 6...😁. Na FB 3 jest wifi 5

Anonim

Nie dotyczy

Router do światłowodu 1gbps

@yygreko  TP Link C6 mam, jest bardzo dobry, ASUS coś podał też ok, choć go nie miałem, ja skłaniam się ku TP Link bo są trochę tańsze od podobnych klasowo ASUS. 


Zespół Nasz Orange
  • 1050
  • 8476
  • 53

Router do światłowodu 1gbps

@agat13 słusznie, ale na wyjściu ETH w FB3 mamy 1Gbps zgadza się? Szczęśliwa kobieta


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13086
  • 53732
  • 626

Router do światłowodu 1gbps

@yygreko TP-linki zdecydowanie polepszyły się jakościowo... reszty nie testowałem


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13086
  • 53732
  • 626

Router do światłowodu 1gbps

@Bartłomiej 970Mb/sek...

Trzeba kupować z przeszłością, to fakt, ale i odbiorniki i nadajniki muszą być w tej samej klasie...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Router do światłowodu 1gbps

Podłączenie ONT i wpięcie swojego routera będzie najlepszym rozwiązaniem. Masz dosyć dużo połączeń WiFi i po kablu, więc procek w routerze ma co robić. A do tego jest potrzebny dobry procek i stabilne oprogramowanie, a FB 3.0 jest jakie jest.

Ja np. na routerze Huawei AX3 Pro mam taką prędkość na smartfonie OnePlus 8 Pro (2m od routera), w innych pokojach u mnie nigdy dobrego zasięgu nie było i mam też dużo sieci, specyficzny blok w kształcie U i zewsząd łapie WiFi sąsiadów :/:

 

Dosyć dobry i niedrogi router wysłał @Bartłomiej 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13086
  • 53732
  • 626

Router do światłowodu 1gbps

@-brtk-  skoro testowany to ok. Podoba mi się to wi-fi 6... Poza tym nasz postodawca chce odciążyć FB na wifi i bez względu na to co zastosuje ważne, aby w tej samej klasie adresowej routera głównego bez dodatkowego routowanie na drugim ( czyli bez dwóch DHCP w sieci)

Powodzenia


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 80
  • 150
  • 0

Router do światłowodu 1gbps

@-brtk- no przyszedłeś i zburzyłeś koncepcję :).

A czemu ONT i router będą lepsze niż mój router do FB3? Myślę sobie, że może posiadanie dwóch urządzeń, gdzie każde się w czymś specjalizuje byłoby lepsze niż znowu wrzucanie routera do obsługi ethernetu (gdzie wszystko po gigabicie śmiga) i jednocześnie wifi. W mojej koncepcji FB3 zajmuje się obsługą światła i wszystkim po kablu, ale nie transkoduje (dobre słowo?) danych z wifi do ethernetu (np. w sytuacji gdy chcę przełączyć rozmowę z iphone wifi na imaca po kablu).