Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router HUAWEI-B315-CBCO nie działa (czerwony symbol)


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Router HUAWEI-B315-CBCO nie działa (czerwony symbol)

Cześć, wczoraj o 16 poszedłem opłacić Internet, osoba obsługującą powiedziała że do 3h będzie. W domu po 4h podszedłem do routera i go włączyłem. Po włączeniu go jeden symbol (takie 3strzałki) świeciły na czerwono, znak komoutera migał a zasięg był 0. Następnego dnia po 24h nadal tak było więc zadzwoniłem na linie i powiedzieli że już go będą włączać mamy poczekać do 1h. Po 1h znowu dzwonię i teraz powiedzieli (inny pracownik) że nawet nie mają że go oplacilismy. O co chodzi? Nw może to wina routera że nie działa przez ten czerwony symbol jak go naprawić? Bo na lini trudno jest się dogadać jak każdy mówi co innego.


20180817_190308.jpg
8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Router HUAWEI-B315-CBCO nie działa (czerwony symbol)

Jeśli masz blokadę za brak płatności to nic nie poradzimy. Jeśli na bok lub mój Orange nie masz możliwości odblokowanie usługi na tzw. deklarację wpłaty, trzeba zaczekać na zaksięgowanie opłaty.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Router HUAWEI-B315-CBCO nie działa (czerwony symbol)

Czyli po prostu mam czekać na włączenie Internetu? Bo mnie martwiła ta czerwona joda która jest w poście, myslałem że tow niej siedzi problem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Router HUAWEI-B315-CBCO nie działa (czerwony symbol)

Jak chcesz mieć pewność, przełóż kartę sim do innego urządzenia np. komórki i tam sprawdź.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Router HUAWEI-B315-CBCO nie działa (czerwony symbol)

Zrobiłem jak mówiłeś. Przełożyłem kartę do telefonu i wtedy kazało mi wpisać kod pin. Więc wpisałem kod pin z podspodu routera, ale nie zadziałało. Więc co trzeba?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Router HUAWEI-B315-CBCO nie działa (czerwony symbol)

Zaloguj się na mój Orange lub zadzwoń na 510100100 i sprawdź czy masz możliwość odblokowania usługi na podstawie tzw. deklaracji wpłat (nie zawsze to jest możliwe, Orange ma swoje automatyczne mechanizmy które zwykle pokazują czy jest opcja czy nie). Jeśli będzie możliwość odblokowania, to za 15 min powinno być ok. Jeśli nie, to trzeba zaczekać. Pewnie poniedziałek, wtorek powinna być zaksięgowana.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Router HUAWEI-B315-CBCO nie działa (czerwony symbol)

510100100 nie odbierają, więc zrobię to później. A teraz nie wiem z jakiego powodu jak wchodzę na 192.168.8.1 to po zalogowaniu nie mogę nic zrobić gdyż karze mi wpisać kod pin, a jak wpisuję ten z routera to nie działa. Wcześniej nie musiałem tego wpisywać

Anonim

Nie dotyczy

Router HUAWEI-B315-CBCO nie działa (czerwony symbol)

Trzeba wpisać kod PIN z karty SIM a nie z routera, a windykacje możesz zdjąć przez Mój Orange

 https://www.orange.pl/omnibook/blokada-polaczen-na-uslugach-mobilnych#


 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Router HUAWEI-B315-CBCO nie działa (czerwony symbol)

Ale nie każdy może zdjąć blokadę...