Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostęp do Funbox 3.0 przy wyłączonym wifi

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Dostęp do Funbox 3.0 przy wyłączonym wifi

Ponieważ Funbox 3.0 nie działa zgodnie z moimi oczekiwaniami, kupiłem niezłej klasy router, który ma działać jako print server i dostarczać stabilny i mocniejszy sygnał wifi do pomieszczeń w moim domu (temat opisałem w innym poście). 

 

Mam jednak wątpliwość: co będzie jeśli podłączę mój nowy router (kupiłem chwalony w testach Fritz!go 4040) i wyłączę w funboxie wifi? Czy oprócz gniazda Ethernet w Funboxie mam jakiś dostęp do ustawień? Problem w tym, że pracujemy na Macach i nie mamy w nich gniazd RJ45. 

 

Sorry jeśli to naiwne pytanie, ale czy może nadal będzie dostęp do strony Funboxa (http://192.168.1.1) przez zewnętrzny router? Funboxa chcę użyć wyłącznie jako modemu internetu światłowodowego (na szczęście ten śmiga i nie ma problemów) wyłączając w nim wszystkie inne funkcje. 

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Dostęp do Funbox 3.0 przy wyłączonym wifi

@VoiceGuyPrzez podłączonego Fritz4040 po WIFI powinien być dostęp do  Funbox 3.0 przez przeglądarkę 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Dostęp do Funbox 3.0 przy wyłączonym wifi

@VoiceGuyPrzez podłączonego Fritz4040 po WIFI powinien być dostęp do  Funbox 3.0 przez przeglądarkę 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Dostęp do Funbox 3.0 przy wyłączonym wifi

@VoiceGuy Fritz i tak głównie będzie robił za access point, a cały routing będzie odbywał się na Funboxie.

Jeżeli nadasz Fritzowi adres 192.168.2.1, wyłączysz w nim serwer DHCP i włączysz do gniazda LAN w Funboxie, to będziesz miał dostęp do Funboxa.