Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Reset airboxa 2.0


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Reset airboxa 2.0

Witam, mam problem poniewaz musze zresetowac airboxa do ustawien fabrycznych, jednak nie moge tego zrobic przez ustawienia routera bo nie mam w nim dostepu do internetu, opcja z przyciskiem power i wps tez odpada poniewaz przycisk power szwankowal a teraz nie dziala juz w ogole. Jest jakis sposob zeby zresetowac router?

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Reset airboxa 2.0

@Filipoos jedyne sposoby resetu do fabryki to przy użyciu przycisków lub po przez menu po zalogowaniu do routera. Innej możliwości dostępnej dla użytkownika nie ma.

Naprawę przycisków oraz reset do fabryki może jeszcze wykonać serwis, ale jeśli nie ma gwarancji, to usługa płatna.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Reset airboxa 2.0

Ile moze wynosic koszt naprawy? I czy jest to w ogole warte? czy lepiej zainwestowac w nowy router?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Reset airboxa 2.0

@Filipoos ciezko powiedziec jaki bedzie koszt naprawy nie widzac tego (nie rozbierajac urzadzenia), trzeba stwierdzic co uleglo uszkodzeniu. Czesci, robocizna, przesylka - moze sie okazac ze naprawa moze byc nieoplacalna i przewyzszy koszt zakupu nowego urzadzenia. Ja mialem podobnie. Oddalem urzadzenie do serwisu i po platnych ogledzinach okazalo sie ze naprawa jest nieoplacalna.

 

Edit. 

Ja na Twoim miejscu rozejrzał bym sie za czyms nowym. Masz wtedy przynajmniej gwarancje. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Reset airboxa 2.0

@Filipoos jak masz gdzieś blisko serwis Huawei-a, to można zanieść i wstępnie niech ocenią koszt naprawy routera.

Osobiście kupiłbym nowszy, a stary do utylizacji.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Reset airboxa 2.0

@Filipoos kiedyś udawało się to ( nie za każdym razem) gdy wyłączało się urządzenie jak wstawało.. brutalnie wyłączałem zasilanie kilka razy podczas inicjacji i w pewnym momencie tak traktowany soft wracał do fabryki, bo nie dawał rady zaciągnąć z flasha konfiguracji...to kwestia jednak ryzyka  i szczęścia, bo nic nie powinno się uszkodzić, ale urządzenie może być nieczułe na takie działania, bo podtrzymanie pamięci może działać bardzo dobrze i długo...jeśli więc niczego nie masz do stracenia...........