Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rekomendacje routera do domu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Rekomendacje routera do domu

@Remi Zastanawiałem się ile ty masz w domu routerów?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 24
  • 1

Rekomendacje routera do domu

Nie musi być router od Ubiquiti. To trochę jak z ekosystemem od Apple. Po prostu wszystko ze sobą współpracuje i można łatwo tym zarządzać. W innej lokalizacji mam na symetryku 100/100 Edgerouter , Unifi Switch PoE i 3 AP-AC Lite. AP-AC lite jest o tyle genialne, że może pracować z każdym innym urządzeniem jako zwykły AP. Oczywiście kontroler Unifi jest wymagany do konfiguracji, ale już nie musi chodzić cały czas. PoE chodzi zarówno po 24V passive, jak i PoE+ (802.3at) . W zestawie jest załączony zasilacz do PoE. Z jednej strony wchodzimy LAN a z drugiej PoE do AP i już. Ja nawet wykorzystywałem ten zasilacz jako przedłużacz do długich kabli CAT 5E 😛


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Rekomendacje routera do domu

@Felipe przekonales mnie 🙂 ustawie cały dom na Ubiquiti :). Dziękuję 🙂

Jakieś rekomendacje gdzie kupić wszystko?

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Rekomendacje routera do domu

Za dużo 🙂 ale z gadzieciarstwa się bardzo ciężko leczy 🙂

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Rekomendacje routera do domu

@Felipe jak się ma Unifi Cloud Key do Unifi Security Gateway?

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 24
  • 1

Rekomendacje routera do domu

Dopiero teraz odpisuje, bo wczesniej nie widziałem powiadomień.

Unfi Cloud Key zastępuje aplikację desktopwą do zarządzania wszystkim urządzeniami UniFi. Łączy się z kontem w chmurze i pozwala też na monitoring urządzeń zdalnie z aplikacji na iOS lub Android oraz przez przeglądarkę. Nie jest wymagana, ale zdecydowanie ułatwia życie. Ponadto software Unifi pozwala na trzymanie logów 365 dni wstecz co jest dosc wygodne w niektórych przypadkach.