Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z konfiguracją Funbox 6


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Problemy z konfiguracją Funbox 6

@agat13: przy wymianie najczęściej stary sprzęt trzeba natychmiast oddać... Obawiam się że @Monnqx nie ma już możliwości podłączenia FB3... Jeśli manewry wtyczką i resety nie pomagają to pozostaje jedynie BOK...

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problemy z konfiguracją Funbox 6

@agat13  być może, ale wątpię żeby nie był przypisany do bazy aktywnych, osobiście przechodziłem z trójki na szóstkę i przełączenie odbyło się bez problemów, a ostatnio tak samo u sąsiada podłączałem i też bezproblemowo.

@j131  stary sprzęt zdajesz osobiście w salonie lub odsyłasz masz na to 14 dni.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Problemy z konfiguracją Funbox 6

@j131  @Monnqx  napisał, że kurierem, więc może ma jeszcze 3- kę 

@slav72 piszę jak mi to wygląda na pierwszy rzut oka

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Problemy z konfiguracją Funbox 6


@slav72napisał(-a)

@j131  stary sprzęt zdajesz osobiście w salonie lub odsyłasz masz na to 14 dni.


@Monnqx Skoro tak to faktycznie najprościej linię sprawdzić podłączając spowrotem FB3. Jak działa, to BOK żeby aktywowali FB6. Jak nie działa to BOK żeby sprawdzili linię.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problemy z konfiguracją Funbox 6



@agat13napisał(-a)

@j131  @Monnqx  napisał, że kurierem, więc może ma jeszcze 3- kę 

 


 


Na pewno ma gdyż kurier nie zabiera starego sprzętu, a wątpię żeby @Monnqx  leciał w te pędy oddać zaraz trójeczkę 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 88
  • 0

Problemy z konfiguracją Funbox 6

Podłączyłem na chwilę Funboxa 3.0 i działa bez problemu. W takim razie czas chyba uderzyć na infolinię żeby "aktywowali" FB6


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problemy z konfiguracją Funbox 6

@Monnqx spróbuj jeszcze raz podłączyć FB 6, powinien się sam aktywować a hasło i login do neostrady sam zassa z neta odczekaj chwilę po podłączeniu, nic przez parę minut sam nie wpisuj.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Problemy z konfiguracją Funbox 6

@Monnqx, tak czy owak i tak podłącz FB6 jak sugeruje @slav72 , jest jakaś szansa że bez BOK się obejdzie. Jak nie to i tak lepiej żeby był podłączony kiedy będziesz z nim pertraktował.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problemy z konfiguracją Funbox 6

@j131  całkowita racja, jak będzie rozmawiał z konsultantem czy też Maxem to FB 6 musi być podłączony do sieci żeby "widzieli" co w nim "piszczy".


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problemy z konfiguracją Funbox 6

@Monnqx  jeszcze jedna sugestia z mojej strony, być może patchcord jest fabrycznie uszkodzony, więc może spróbuj wykorzystać do podłączenia ten z trójki (śrubokrętem krzyżowym odkręć wkręt trzymający plastikową płytkę pod spodem FB 3.0, zdejmij płytkę i delikatnie wyciągnij wtyczkę z gniazda modemu).