Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z siecią.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 3
  • 1

Problem z siecią.

Tak i posiadam tam podłączone 4 urządzenia, 2 komputery i 2 telefony. Nic po za tym

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z siecią.

Są programy lub komendy do wyszukiwania urządzeń z poziomu Windowsa i sprawdzenia ich poziomu dostępu. Jestem teraz na komórce, więc ciężko mi szukać. Ale jak wpiszesz to po angielsku w wyszukiwarce Google to łatwo to znaleźć.

Pytanie po co? Zawsze można ukryć ssid sieci, bawić się w filtrowanie mac itp. I wyłączyć odnajdywanie urządzeń. Ale naprawdę musi być ktoś blisko. Funboxy są zabezpieczone przed zdalnym dostępem.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z siecią.

@Emil1660Czy robiłeś aktualizacje Win 7 do Win 10 i zobacz jeszcze tutaj

 http://forum.atnel.pl/topic15477.html

Trochę ciężko pomóc na odległość   


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 3
  • 1

Problem z siecią.

Robiłem Aktualizacje z windows 8 do 8.1 następnie do 10 Ale to było jakiś rok temu. 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z siecią.

@Emil1660Jest możliwość usunięcia tego urządzenia tutaj


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Problem z siecią.

@Emil1660 Czy problem udało się rozwiązać i któraś z podpowiedzi okazała się pomocna? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do oznaczenia jej jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 3
  • 1

Problem z siecią.

Szczerze mówiąc nie udało mi się rozwiązać problemu 😉 Po prostu odpuściłem sobie z tym zabawy.
Za jakiś czas obejrzę to na innym komputerze w tej sieci jeżeli będzie wciąż się wyświetlać będę musiał się tym zając 😉 lecz na tą chwilę przerwa.
Przepraszam za komplikacje