Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z siecią.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 3
  • 1

Problem z siecią.

Witam.
Mam otóż problem i nie wiem czy to jest po prostu jakieś ogólne połączenie czy coś.
Więc zauważyłem że sieć w moim komputerze jest ustawiona na typ sieci jako publiczną, (nie w routerze tylko na komputerze).
I zmieniłem na siec prywatną po czym wszedłem w zakładkę "Sieci" Która znajduje się w "Mój Komputer" po lewej stronie. Tam wyświetliła mi się lista wszystkich użytkowników dołączonych do mojej sieci domowej.

I zauważyłem że widnieje tam prócz moich urządzeń oraz mojego Funboxa jeszcze jeden rotuer podłączony do jakiejś "Infrastruktury sieci" Mam się obawiać? Ktoś połączył się z moim internetem? 
Posiadam FunBox 2.0 zabezpieczenia typu WPA/WPA2 Mixed.
Na stronie mojego routera nie zauważyłem podłączonych innych urządzeń do mojej sieci WIFI.
Przynajmniej tak mi się wydaje.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Bez tytułu.png

26 ODPOW. 26

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 3
  • 1

Problem z siecią.

 
Anonim

Nie dotyczy

Problem z siecią.

@Emil1660A miałeś wcześniej podłączony inny router ?


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Problem z siecią.

Nazwa urządzenia wskazywałaby na router D-Link dwr-116. W opisie też jest wskazanie, że to router 3G. Przeglądając jego specyfikację, ma on możliwość łączenia się przez sieć komórkową. Także podejrzewam, że to jest urządzenie z którym byłeś kiedyś połączony, albo jesteś.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 3
  • 1

Problem z siecią.

Nigdy, Z resztą nie miał bym po co podłączać kolejny jak jeden mi wystarcza 😄


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 3
  • 1

Problem z siecią.

Pierwszy raz na oczy widzę ten router. Nigdy nie byłem z nim połączony 😕 

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 3
  • 1

Problem z siecią.

Zauważyłem również że w moim zasięgu WIFI widnieje taki spot to takiej samej nazwie jak ten router tutaj.
Lecz jest na nim hasło i nie mogę się z nim połączyć.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Problem z siecią.

Bardzo możliwe, ze ktoś się bawił tą siecią, którą widzisz. Przez chwilę może była otwarta i się Twój komputer z nią połączył. Przez to widnieje w historii.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Problem z siecią.

Masz windowsa 10 z aktualizacją "dla twórców"?

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 3
  • 1

Problem z siecią.

Lecz w moim komputerze nie jest włączona opcja łączenia się z punktami dostępu bez hasła czy coś w ten deseń.
Niemal że przez cały dzień podłączony jest kabel więc tym bardziej mało prawdopodobne jest połączenie się z nim.